FIAMM FTZ7S-12B
Našli sme na Heureka.sk
FIAMM FTZ7S-12B
FIAMM FTZ7S-12B
949 - 1 158 Sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
FIAMM FTZ7S-12B 12V 6Ah 90A, FTZ7S-12B
12V 6Ah 90A 113/70/105mm P+
1129 recenzií
1 054 Sk
NajlacnejsiaBateria.sk
FIAMM FTZ7S-12B 12V 6Ah 90A
FIAMM FTZ7S-12B 12V 6Ah 90A
12V 6Ah 90A113/70/105mm P+- gélová, hermeticky uzavretá...
Obchod overený zákazníkmi
333 recenzií
949 Sk
Najlacnejsieautobaterie.eu
FIAMM FTZ7S-12B 12V 6Ah 90A
FIAMM FTZ7S-12B 12V 6Ah 90A
12V 6Ah 70A 113/70/105mm P+ - gélová, hermeticky uzavretá Batéria je z výroby plne nabitá a naplnená kyselinou a pripravená na okamžité použitie v motocykli. Výhodou batérií AMG Ready je možnosť ich použitia v inej ako vertikálnej polohe. YTZ7S-BS, YTZ7S
Obchod overený zákazníkmi
754 recenzií
Akumania
Motobatéria Fiamm MotorEnergy AGM 12V, 6Ah, FTZ7S-12B
bezúdržbová, technológia AGM, sprevádzkovaná už priamo výrobcom (factory sealed), kapacita: 6Ah, napätie: 12V, štartovací prúd: 70A, usporiadanie pólov: 0, rozmery: 113x70x105 mm Fiamm Motorenergy AGM Popis: Motobatérie sú dodávané už sprevádzkované výrobcom - tento typ je z výroby uzavretý. Batéri...
15 recenzií
Autodiely-pema.sk
FIAMM motobatéria 12V, 6Ah AGM , FTZ7S-12B FIAMM FIAMMFTZ7S-12B
LACNE-VYFUKY.SK
FIAMM motobatéria Storm AGM 12V 6Ah 70A / FTZ7S-12B
267 recenzií
951 Sk
KAROSARSKEDIELY
FIAMM MotoEnergy Storm AGM FTZ7S-12B
SAP kód 7904470   Hermeticky uzavretá - nabitá Kapacita v A/h: 6Ah Napätie: 12V Typ: Bezúdržbový akumulátor Štartovací prud: 70A Rozmer v mm.: 113 x 70 x 105 SAP kód 7904470   ...