FNIRSI DPOS350P
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
Fnirsi DPOS350P digitálny osciloskop 4 v 1
Fnirsi DPOS350P je všestranný digitálny osciloskop 4 v 1 s veľkým 7" dotykovým IPS displejom, ktorý kombinuje osciloskop, generátor signálu, spektrálny analyzátor a analyzátor frekvenčnej odozvy (FRA). Ponúka šírku pásma 350 MHz, vzorkovanie 1 GSa/s a prehľadné režimy vizualizácie vrátane Waterfall ...
Obchod overený zákazníkmi
187 recenzií
10 815 Sk
Goodio.sk
Osciloskop Fnirsi DPOS350P
Osciloskop Fnirsi DPOS350P
FNIRSI DPOS350P sciloskop, spektrálny analyzátor, generátor signálu FNIRSI FNIRSI DPOS350P je výkonný a univerzálny 4v1 prístroj, ktorý v sebe kombinuje digitálny fosforový osciloskop s šírkou pásma 350 MHz, plnohodnotný generátor signálov do 50 MHz, spektrálny analyzátor s rozsahom 200 kHz až 350...
Obchod overený zákazníkmi
30271 recenzií
8 432 Sk
Allegro.sk
FNIRSI DPOS350P 4-v-1 350 MHz 1GSPS Tabletový osciloskop, generátor signálu, spektrálny analyzátor
832 recenzií
Elecom
6708 recenzií
SUNNYSOFT.sk
Digitálny osciloskop FNIRSI DPOS350P 4 v 1
TAKO.sk
Osciloskop, spektrální analyzátor, generátor signálu FNIRSI DPOS350P
FNIRSI DPOS350P je výkonný a univerzální 4v1 přístroj, který v sobě kombinuje digitální fosforový osciloskop s šířkou pásma 350 MHz, plnohodnotný generátor signálů do 50 MHz, spektrální analyzátor s rozsahem 200 kHz až 350 MHz a analyzátor frekvenční odezvy. Je určen pro profesionální využití v labo...
Půhy.cz
Osciloskop, spektrální analyzátor, generátor signálu FNIRSI DPOS350P FNIRSI DPOS350P je výkonný a univerzální 4v1 přístroj, který v sobě kombinuje digitální fosforový osciloskop s šířkou pásma 350 MHz, plnohodnotný generátor signálů do 50 MHz, spektrální analyzátor s rozsahem 200 kHz až 350 MHz a an...