Fnirsi DPOX180H
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Fnirsi DPOX180H
Fnirsi DPOX180H
3 976 - 4 124 Sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
FNIRSI DPOX180H Digitálny osciloskop a generátor signálu 2v1, IPS 2,8
FNIRSI DPOX180H Digitálny osciloskop a generátor signálu 2v1, IPS 2,8", 180MHz
FNIRSI DPOX180H Digitálny osciloskop a generátor signálu 2v1, 2,8" displej FNIRSI Digitálny fosforový osciloskop FNIRSI DPOX180H je ideálnou voľbou pre inžinierov a technikov, ktorí sa podieľajú na vývoji a údržbe elektronických zariadení, vďaka svojej schopnosti poskytovať podrobnú analýzu signál...
Obchod overený zákazníkmi
30271 recenzií
4 154 Sk
Allegro.sk
Fnirsi dpox180h ručný digitálny fosforový osciloskop 2 v 1 s generátorom signálu
FNIRSI DPOX180H je kompaktný ručný prístroj, ktorý v jednom tele spája dvojkanálový digitálny fosforový osciloskop (DPO) 180 MHz a 20MHz DDS generátor funkcií. Vďaka vzorkovaniu až 500 MSPS, obnovovaniu 50 000 wfms/s a funkciám ako FFT, X‑Y režim a časový zoom je ideálny na servis, do dielne aj na l...
Obchod overený zákazníkmi
187 recenzií
Goodio.sk
FNIRSI DPOX180H 2 channel 180MHZ 2-IN-1 Digtial Phosphor Oscilloscope and Generator Sig.
Stručný popis : 2 kanálový digitálny fosforový osciloskop a generátor signálu DDS 180 MHz šírka pásma 500ms/s vzorkovanie Hĺbka rekordu 32 kB Maximálne napätie ± 400 V 200mV/div-10V/diV vertikálna citlivosť Podporte ukladanie a vývoz obrazu vlny tvaru vlny. Funkcia spúšťača: automatické/norm...
832 recenzií
Elecom
FNIRSI DPOX180H Digitálny osciloskop a generátor signálu 2v1, 2,8
FNIRSI DPOX180H Digitálny osciloskop a generátor signálu 2v1, 2,8" IPS displej, dvojkanálový, 180MHz DPOX180H blue
6708 recenzií
SUNNYSOFT.sk
Ručný digitálny fosforový osciloskop 2 v 1 FNIRSI DPOX180H
TAKO.sk
Osciloskop a generátor signálov FNIRSI DPOX180H
Digitálny osciloskop FNIRSI DPOX180H 2-IN-1 s generátorom signálov je ručný dvojkanálový digitálny fosforový osciloskop od spoločnosti FNIRSI, ktorý kombinuje osciloskop a generátor signálov. Je vybavený vzorkovacou frekvenciou 500 MSPS v reálnom čase, šírkou pásma 180 MHz a 2,8-palcovým vysokokontr...
DTelektronik
Osciloskop a generátor signálu 180MHz FNIRSI DPOX180H
Digitální osciloskop s generátorem signálu FNIRSI DPOX180H se šířkou pásma 180MHz a vzorkovací frekvencí 500MS/s a dvěmi kanály. Integrovaný generátor signálu DDS2,8” IPS full-vision displej s vysokým rozlišením a vestavěná lithiová baterie 4,2V/3000mAh.**Specifikace:** počet kanálů: 2analogová šířk...
243 recenzií
www.autodiely-na-skodu.sk
Digitální osciloskop s generátorem signálu FNIRSI DPOX180H se šířkou pásma 180MHz a vzorkovací frekvencí 500MS/s a dvěmi kanály. Integrovaný generátor signálu DDS2,8” IPS full-vision displej s vysokým rozlišením a vestavěná lithiová baterie 4,2V/3000mAh.Specifikace: počet kanálů: 2analogová šířka pá...
Půhy.cz
Osciloskop a generátor signálu FNIRSI DPOX180H
Digitální osciloskop s generátorem signálu FNIRSI DPOX180H 2-IN-1 je ruční dvoukanálový digitální fosforový osciloskop od společnosti FNIRSI, který kombinuje osciloskop a generátor signálu. Je vybaven vzorkovací frekvencí 500 MSPS v reálném čase, šířkou pásma 180 MHz a 2,8palcovým vysoce kontrastním...