Fulbat FB12AL-A2 GEL
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Fulbat FB12AL-A2 GEL
Fulbat FB12AL-A2 GEL
1 223 - 2 075 Sk
Fulbat FB12AL-A2
Fulbat FB12AL-A2
1 464 - 1 558 Sk
Nájdených 23 záznamov (zobrazujem 21 až 23)
Cena vrátane DPH
FULBAT GEL FB12AL-A2 12V/12Ah (GÉLOVÁ Moto Batéria)
Obchod overený zákazníkmi
385 recenzií
Olej RWK
FULBAT Gelový akumulátor FULBAT FB12AL-A2 GEL (YB12AL-A2 GEL)
MAXMOTOshop
FULBAT, BATÉRIE 12V, FB12AL-A2 GÉL, 12V, 12AH, 150A, BEZÚDRŽBOVÁ GÉL TECHNOLÓGIE
Parametry: - Označení FB12AL-A2 GEL - Kompatibilita: YB12AL-A2 - Napětí 12 V - Kapacita 12 Ah - Startovací proud 150 A - Rozměry 134 x 80 x 161 mm - Pólování: - / + (plus vpravo) - Váha 4,35 kg