G.Skill Aegis DDR4 8GB 3200MHz CL16 F4-3200C16S-8GIS
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
G.Skill Aegis DDR4 8GB 3200MHz CL16 F4-3200C16S-8GISG.Skill Aegis 8GB 3200 DDR4 CL16 Pamäť RAM - Typ pamäte: DDR4 - Celková kapacita pamäte: 8 GB - Frekvencia pamäťovej zbernice: 3200 MHz - Počet pamätí v balení: 1 - CAS Latency: CL16 - Podpora ECC: Nie - Rádiátor: Áno |
G.Skill Aegis DDR4 8GB 3200MHz CL16 1.35V XMP 2.0 F4-3200C16S-8GISAegis DDR4 DDR4-3200 CL16-18-18-38 1.35V 8GB (1x8GB) Named after the powerful shield of Greek gods, Aegis symbolizes strength and power. This new addition of DDR4 memory to the AEGIS family of gaming memory is designed for upgraded performance and high stability on the latest PC gaming systems. Giv... |
G.SKILL AEGIS 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 F4-3200C16S-8GISG.SKILL AEGIS 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 je pamäťový modul navrhnutý pre moderné herné aj pracovné zostavy. Kapacita 8 GB je ideálna pre bežné použitie, kancelársku prácu aj menej náročný gaming, prípadne ako rozšírenie existujúcej konfigurácie. Frekvencia 3200 MHz (PC4-25600) v kombinácii s ča... |
G.SKILL 8GB DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis F4-3200C16S-8GIS (F4-3200C16S-8GIS)Operační paměť G.SKILL Aegis 8GB DDR4 3200MHz představuje efektivní upgrade pro herní počítače zaměřený na zvýšení systémové odezvy a stability. Tento samostatný modul typu DDR4 DIMM s kapacitou 8 GB pracuje na frekvenci 3 200 MHz s časováním CL16, což podporuje rychlé zpracování dat v náročných apl... |
G.Skill Aegis DDR4 8GB 3200MHz CL16 F4-3200C16S-8GIS* Na popisu produktu pracujeme a doplníme jej v nejbližší možné době. Produkt je možné zakoupit. |