G.Skill F4-3000C16D-16GISB
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
G.Skill F4-3000C16D-16GISBDDR4 16GB (2x8GB) Aegis 3000 MHz CL16 XMP2 |
G.Skill Aegis F4-3000C16D-16GISB pamäťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 (F4-3000C16D-16GISB)G.Skill Aegis F4-3000C16D-16GISB. Komponent pre: PC/server, Vnútorná pamäť: 16 GB, Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): 2 x 8 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR4, Frekvencia pamäti: 3000 MHz, Formát pamäte: 288-pin DIMM, CAS latencia: 16, Farba: Čierna |
G.SKILL 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16 Gaming series Aegis F4-3000C16D-16GISBF4-3000C16D-16GISB |
Operačná pamäť G.SKILL 16GB KIT DDR4 SDRAM 3000MHz CL16 Gaming series Aegis (F4-3000C16D-16GISB)Ak radi ladíte výkon počítača doraz, tak určite poznáte technológiu Extreme Memory Profile (XMP) operačnej pamäte G.SKILL. Tá umožňuje ľahko v BIOSe nastaviť agresívnejšie hodnoty časovania pre pamäťové moduly. Energeticky efektívne operačnej pamäte G.SKILL Gaming series Aegis sú navrhnuté pre nízke... |
G.Skill Aegis DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 1.35V XMP 2.0 F4-3000C16D-16GISBVýrobca: G.Skill Trieda produktu: Pamäte SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 Typ pamäte: DDR4 Kapacita pamäti: 16384 MB Frekvencia pamäťovej zbernice: 3000 MHz Typ pamäti: Unbuffered, Non-ECC Počet pamätí v zostave: 2 Latencia CAS (CL): CL16 Chladič: Áno Doplňujúce informácie: Výška: 31.2 mm / 1,2" Via... |
G.Skill F4-3000C16D-16GISB G.Skill Aegis memory module 16 GB DDR4 3000 MHzOperačná pamäť - 2x8GB, PC4-24000, CL16-18-18-38, napätie 1.35 V, Unbuffered a XMP 2.0 Kvalitné prevedenie pamäte Aegis s logom prémiovej značky G.Skill MHz Časovanie 18-18-18-38 Modul DDR4 ponúkne vyššiu priepustnosť a vyššiu energetickú efektivitu Pasívne chladenie efektívne odvádza teplo ... |
G.Skill 16GB DDR4 3000MHz Aegis (2x8GB) DIMM CL16 F4-3000C16D-16GISBSeries Aegis DDR4 Memory Type DDR4 Capacity 16GB (8GBx2) Multi-Channel Kit Dual Channel Kit Tested Speed 3000MHz Tested Latency 16-18-18-38 Tested Voltage 1.35v Registered/Unbuffered Unbuffered Error Checking Non-ECC SPD Speed 2133MHz SPD Voltage 1.20v Fan lncluded No Height 31.2 mm / 1.... |