GTV CR-CR18000-00
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
GTV CR-CR18000-00
GTV CR-CR18000-00
255 - 307 Sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
GTV CR-CR18000-00
GTV CR-CR18000-00
Farba: bílá, Materiál: plast, Napätie: 220 V, Záruka: 5 rokov
Obchod overený zákazníkmi
264 recenzií
255 Sk
Svietidla.com
GTV CR-CR18000-00
GTV CR-CR18000-00
Senzor infračervený CR18 360°zapustená montáž do 800W, dosah 8m aj pre LED (GTV) Senzor infračervený CR18 360°zapustená montáž do 800W, dosah 8m aj pre LED (GTV) pochádza z dielne výrobcu GTV
Obchod overený zákazníkmi
1514 recenzií
307 Sk
PRAKTIS SK
GTV CR-CR18000-00
GTV CR-CR18000-00
GTV CR-CR18000-00 - PIR senzor CR-18, max. 500 W, 230 V, 360 °, max. 8m, IP20, biela
26 recenzií
255 Sk
SvietidlaShop.sk
GTV CR-CR18000-00
GTV CR-CR18000-00
Popis produktu:Minimalistické riešenie s maximálnou funkčnosťou. CR-18 je mimoriadne diskrétny a moderný detektor pohybu, ktorého kompaktný detektor je k senzoru pripojený káblom dlhým 2 metre. Detektor je uložený v otvore s priemerom iba 14 mm, čo umožňuje jednoduchú integráciu do akéhokoľvek pries...