Gigabyte AORUS ELITE P850W GP-AE850PM PG5 ICE
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 30 záznamov (zobrazujem 21 až 30)
Cena vrátane DPH
GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE/850W/ATX 3.1/80PLUS Platinum/ Modular/Retail GP-AE850PM PG5 ICE
GIGABYTE AORUS ELITE P850W 80+ Platinum Modular PCIe 5.1 ICE * vysoce kvalitní japonské kondenzátory * ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP * připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1 * vysoce kvalitní nativní 16pinový kabel podporuje výkon 600W * certifikace 80 PLUS Platinum * plně modulární design * kompak...
3 645 Sk
FOCUS-computer
GIGABYTE AORUS ELITE P850W 80+ Platinum Modular PCIe 5.1 ICE * vysoce kvalitní japonské kondenzátory * ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP * připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1 * vysoce kvalitní nativní 16pinový kabel podporuje výkon 600W * certifikace 80 PLUS Platinum * plně modulární design * kompa...
Obchod overený zákazníkmi
1861 recenzií
3 827 Sk
Tiché PC
40 recenzií
Presmont.IT - IT riešenia na mieru
GIGABYTE AORUS ELITE P850W 80+ Platinum Modular PCIe 5.1 ICE •vysoko kvalitné japonské kondenzátory •ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP •pripravené pre ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1 •vysoko kvalitný natívny 16pinový kábel podporuje výkon 600W •certifikácia 80 PLUS Platinum •plne modulárny dizajn •kompak...
Itcomplet
Gigabyte AORUS ELITE P850W 80+ Platinum Modular PCIe 5 ICE
KEY FEATURE ATX 3.0 and PCIe Gen 5.0 ready (compatible with ATX 3.1) 80 PLUS Platinum certified 100% Japanese capacitors 120mm smart Fluid Dynamic Bearing (FDB) fan Compact design Fully modular design Powerful single +12V rail OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection 10 years warranty (Adjusted ...
Obchod overený zákazníkmi
1323 recenzií
BIGON
GIGABYTE AORUS ELITE P850W 80+ Platinum Modular PCIe 5.1 ICE * vysoko kvalitné japonské kondenzátory * ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP * pripravené pre ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1 * vysoko kvalitný natívny 16pinový kábel podporuje výkon 600W * certifikácia 80 PLUS Platinum * plne modulárny dizajn ...