Goodram GR1600D3V64L11 8G
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Goodram GR1600D3V64L11/8G memory module 8 GB DDR3 1600 MHzTECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE PN GR1600D364L11/8G EAN 5908267903261 Kapacita 8 GB Organizácia 512x8 Typ DIMM DDR3 Hodiny PC3-12800 (1600 MHz) Cas Latencia 11 Záruka |
GOR Pamäťový modul Goodram GR1600D3V64L11/8G 8 GB DDR3 1600 MhzPamäťový modul Goodram GR1600D3V64L11/8G 8 GB DDR3 1600 Mhz Frekvencia pamäti 1600 MHz Napätie pamäte 1.35 V Vnútorná pamäť 8 GB |
GOODRAM DIMM DDR3 8GB 1600MHz CL11 1,35V GR1600D3V64L11/8GTECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE PN GR1600D364L11/8G |
RAM DDR3 Goodram 8GB 1600 11 (Pamäť RAM DDR3 Goodram 8GB 1600MHz 11CL)Pamięć RAM Goodram DDR3 8 GB 1600 Pamięć RAM DDR3 GOODRAM GR1600D3V64L11/8G o pojemności 8 GB i taktowaniu szyny pamięci 1600 MHz. Moduły pamięci RAM typu DDR3 są powszechnie stosowane w komputerach PC, gdzie wymagana jest bardzo duża szybkość transferu danych, duża pojemność oraz niski pobór mocy (... |