Goodram GR1600S3V64L11S 4G
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Goodram GR1600S3V64L11S/4GVlastnosti produktu: - typ: DDR3L - kapacita: 4 GB - taktovanie: 1600 MHz - oneskorenie: CL11 Operačná pamäť DDR3L GOODRAM GR1600S3V64L11S/4G s kapacitou 4 GB a taktom pamäťovej zbernice 1600 MHz. |
GOODRAM DDR3 4GB,, GR1600S3V64L11S/4G,SODIMM DDR3 4GB 1600MHz CL11, 1.35V GOODRAM |
SODIMM DDR3 4GB 1600MHz CL11, 1.35V GOODRAMTECHNICAL SPECIFICATIONS PN GR1600S3V64L11S/4G EAN 5908267906613 Capacity 4 GB Organisation 512x8 Type SO-DIMM DDR3 1,35V Clock PC3-12800 (1600 MHz) Cas Latency 11 Warranty Lifetime More information on the manufacturer's website: https://www.goodram.com/cs/. |
Pamäť RAM DDR3 Goodram GR1600S3V64L11S/4G 4 GB (Pamäť RAM DDR3 Goodram GR1600S3V64L11S/4G 4 GB)Pamięć RAM GOODRAM 4 GB SODIMM DDR3L 11 CL Dane: Rodzaj pamięci: SODIMM DDR3L (Low Voltage) Całkowita pojemność pamięci: 4 GB Częstotliwość szyny pamięci: 1600 MHz Liczba pamięci w zestawie: 1 CAS Latency: CL11 Radiator: Nie 14661350251 |
GOODRAM SODIMM DDR3 4GB 1600MHz CL11, 1.35V GR1600S3V64L11S/4GTECHNICAL SPECIFICATIONS PN GR1600S3V64L11S/4G |