Goodram GR3200D464L22 16G
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Goodram GR3200D464L22/16G pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 (GR3200D464L22/16G)Goodram GR3200D464L22/16G. Komponent pre: PC/server, Vnútorná pamäť: 16 GB, Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): 1 x 16 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR4, Frekvencia pamäti: 3200 MHz, Formát pamäte: 288-pin DIMM, CAS latencia: 22 |
GOODRAM GR3200D464L22/16G,DRAM Goodram DDR4 DIMM 16GB 3200MHz CL22 DR 1,2V |
GOR Goodram GR3200D464L22/16G pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHzGoodram GR3200D464L22/16G pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz Typ vnútornej pamäte DDR4 Podpora pamäťových kanálov Jednokanálový Typ vyrovnávacej pamäte Unregistered (unbuffered) Napätie pamäte 1.2 V Formát pamäte 288-pin DIMM CAS latencia 22 Modulová ... |
GOODRAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22 GR3200D464L22/16GDIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22 GOODRAM Paměťové moduly DDR4 jsou určeny pro nejnovější platformy Intel. Generace DDR4 je v současnosti nejoblíbenějším formátem napříč všemi paměťovými moduly, které si uživatelé vybírají. Paměť GOODRAM DDR4 má 16 GB paměti v |