Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

HJC RPHA 91

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

HJC RPHA 91

HJC RPHA 91

442,48 - 499,00 €
13 330 - 15 033 Sk
HJC RPHA 91 CARBON

HJC RPHA 91 CARBON

564,94 - 649,90 €
17 019 - 19 579 Sk
HJC RPHA 91 Solid

HJC RPHA 91 Solid

499,00 - 555,00 €
15 033 - 16 720 Sk
HJC RPHA 91 Solid Semi Flat

HJC RPHA 91 Solid Semi Flat

549,90 €
16 566 Sk
Nájdených viac ako 1000 záznamov (zobrazujem 321 až 340)
Cena vrátane DPH
HJC RPHA 91 - Matte Black (L)

HJC RPHA 91 - Matte Black (L)

RPHA 91 je nová modulárna turistická prilba HJC, ktorá bola navrhnutá pre celodenné pohodlie. Nová škrupina Premium Integrated Matrix EVO (P.I.M. EVO) poskytuje vylepšený výkon odolný voči nárazom a je ľahká vďaka použitiu výstužných materiálov, ktoré zahŕňajú uhlík-aramid, uhlíkové vlákno, sklenen...

6 recenzií

499,00 €
15 033 Sk

Moteam

Prilba HJC RPHA 91 CARBON ELIG MC2 Veľkosť: S (55-56 cm)

Prilba HJC RPHA 91 CARBON ELIG MC2 Veľkosť: S (55-56 cm)

Prilba HJC RPHA 91 CARBON  HJC RPHA 91 CARBON - ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO CARBON , je to uhlík-aramid, carbon vlákno, sklenené vlákno, organickú netkanú tex...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

629,00 €
18 949 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 RAFINO MC1SF Veľkosť: S (55-56 cm)

Prilba HJC RPHA 91 RAFINO MC1SF Veľkosť: S (55-56 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

539,00 €
16 238 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 RAFINO MC5SF Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA 91 RAFINO MC5SF Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

539,00 €
16 238 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 SEMI Flat Anthracite matná athracitová Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA 91 SEMI Flat Anthracite matná athracitová Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

459,00 €
13 828 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 BLAT MC7 Veľkosť: XS (54-55 cm)

Prilba HJC RPHA 91 BLAT MC7 Veľkosť: XS (54-55 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

541,00 €
16 298 Sk

ERES RACING

HJC RPHA 91 - Fluo Green (2XL)

HJC RPHA 91 - Fluo Green (2XL)

RPHA 91 je nová modulárna turistická prilba HJC, ktorá bola navrhnutá pre celodenné pohodlie. Nová škrupina Premium Integrated Matrix EVO (P.I.M. EVO) poskytuje vylepšený výkon odolný voči nárazom a je ľahká vďaka použitiu výstužných materiálov, ktoré zahŕňajú uhlík-aramid, uhlíkové vlákno, sklenen...

6 recenzií

499,00 €
15 033 Sk

Moteam

Prilba HJC RPHA 91 CARBON LAGOS MC3H Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA 91 CARBON LAGOS MC3H Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA 91 CARBON  HJC RPHA 91 CARBON - ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO CARBON , je to uhlík-aramid, carbon vlákno, sklenené vlákno, organickú netkanú tex...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

649,00 €
19 552 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 MADAL MC3H Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA 91 MADAL MC3H Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

547,00 €
16 479 Sk

ERES RACING

HJC RPHA 91 Solid Veľkosť: M

HJC RPHA 91 Solid Veľkosť: M

Motocyklová prilba HJC ponúka vynikajúcu ochranu a pohodlie pre motocyklistov. Motocyklová prilba HJC, navrhnutá na športovú jazdu, je vybavená pokročilými bezpečnostnými prvkami, ako je optimalizované vetranie a jednoduchá výmena plexi. Kľúčové vlastnosti a špecifikácie: Dizajn - výklopná motocy...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

549,90 €
16 566 Sk

MotoZem

Prilba HJC RPHA 91 MADAL MC1 Veľkosť: L (58-59 cm)

Prilba HJC RPHA 91 MADAL MC1 Veľkosť: L (58-59 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

547,00 €
16 479 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 CARBON LAGOS MC6HSF Veľkosť: XXL (62-63 cm)

Prilba HJC RPHA 91 CARBON LAGOS MC6HSF Veľkosť: XXL (62-63 cm)

Prilba HJC RPHA 91 CARBON  HJC RPHA 91 CARBON - ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO CARBON , je to uhlík-aramid, carbon vlákno, sklenené vlákno, organickú netkanú tex...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

649,00 €
19 552 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 BLAT MC5SF Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA 91 BLAT MC5SF Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

541,00 €
16 298 Sk

ERES RACING

HJC RPHA 91 Solid semi flat metal black Veľkosť: 2XL

HJC RPHA 91 Solid semi flat metal black Veľkosť: 2XL

Škrupina prilby vyrobená z kompozitu P.I.M. Evo (karbónové vlákno, aramidové vlákno, sklolaminát, ľanové vlákno a organická textília). Antibakteriálny interiér prilby je plne vyberateľný a prateľný. Účinný ventilačný systém s možnosťou ovládania vstupov vzduchu. Plexisklo s ochranou proti poškriaba...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

549,90 €
16 566 Sk

MotoZem

Prilba HJC RPHA 91 ABBES MC5 Veľkosť: L (58-59 cm)

Prilba HJC RPHA 91 ABBES MC5 Veľkosť: L (58-59 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

491,00 €
14 792 Sk

ERES RACING

HJC RPHA 91 - Rafino / MC3HSF (S)

HJC RPHA 91 - Rafino / MC3HSF (S)

RPHA 91 je nová modulárna turistická prilba HJC, ktorá bola navrhnutá pre celodenné pohodlie. Nová škrupina Premium Integrated Matrix EVO (P.I.M. EVO) poskytuje vylepšený výkon odolný voči nárazom a je ľahká vďaka použitiu výstužných materiálov, ktoré zahŕňajú uhlík-aramid, uhlíkové vlákno, sklenen...

6 recenzií

579,00 €
17 443 Sk

Moteam

Prilba HJC RPHA 91 RAFINO MC21 Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA 91 RAFINO MC21 Veľkosť: XL (60-61 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

539,00 €
16 238 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 Fluorescent Green Veľkosť: XXL (62-63 cm)

Prilba HJC RPHA 91 Fluorescent Green Veľkosť: XXL (62-63 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

489,00 €
14 732 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 SEMI Flat Metallic Blue Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA 91 SEMI Flat Metallic Blue Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

459,00 €
13 828 Sk

ERES RACING

Prilba HJC RPHA 91 BLAT MC1SF Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA 91 BLAT MC1SF Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba HJC RPHA91 nástupca obľúbeného modelu HJC RPHA90S HJC RPHA 91 patrí medzi NOVINKY roku 2023, ide o novú radu odklápacích prilieb so športovým vzhľadom a napriek tomu s max. komfortom.  Škrupina prilby je vyrobená z nového materiálu Premium Integrated Matrix EVO, je to uhlík-aramid, uhlíkové ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

541,00 €
16 298 Sk

ERES RACING

« Předchozí 115 16 17 18 1950 Další »

Nájdených viac ako 1000 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.