HOULI Power Inverter 12V 230V, 2000W 4000W, funkcia UPS, čistá sínusoida HPU2000S
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 1 záznamov (zobrazujem 1 až 1)
Cena vrátane DPH
HOULI Power Inverter menič napätia z 12V na 230V, 2000W/4000W, funkcia UPS, čistá sínusoida HPU2000S
Či už cestujete karavanom, trávite čas na lodi alebo hľadáte spoľahlivý záložný zdroj energie pre domácnosť či dielňu, HOULI Power Inverter vám poskytne stabilné striedavé napätie 230 V z bežnej 12V autobatérie. Vďaka čistej sínusovej vlne ponúka rovnaké napájanie, aké poznáte z domácej zásuvky – be...