HiKOKI AL18DAWPZ
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulátorový mazací lis s tlakom 690 bar, 1x 2,0 Ah, kuforHiKOKI AL18DAWPZ 18V akumulátorový mazací lis 690 bar (1x 2,0 Ah), kuforMaximálny tlak až 690 bar – spoľahlivé premazanie aj silne zaťažených mazacích miest2 pracovné režimy – vysoký tlak alebo vysoký výtlačný objem až 297 ml/min10-stupňové prednastavenie objemu výdaja – presná a čistá aplikácia vrá... |
HIKOKI AL18DAWPZHIKOKI AL18DAWPZ (AL18DAWPZ) Kompaktní mazací lis na baterie pro mobilní údržbu strojů a zařízení. Má dva provozní stupně a vysoký dávkovací výkon. Nízký tlak: 410 barů a maximální tlak: 690 barů. Dávkovací rychlost: nízká: 115 ml/min a vysoká: 297 ml/min. TECHNICKÉ ÚDAJE: Napájecí napětí (V) 18 Pr... |
HIKOKI AKU MAZACIA PIŠTOĽ AL18DAWPZ 18 V/2,0 AhPredstavujeme 18 V mazaciu pištoľ AL18DA od HiKOKI, ktorá sa môže pochváliť špičkovým prietokom a maximálnym tlakom pre bezkonkurenčný výkon. |
HiKOKI - 18V AKU mazacia pištoľ, 1x aku 2,0 Ah Li-Ion, nabíjačka AL18DAWPZ18V Aku mazacia pištoľ s tlakom až 690 bar Nastavenie objemu výtoku: otočný regulátor s 10 úrovňami pre čistú prácu, vrátane nepretržitého dodávania (bez predpätia) 2 pracovné stupne: voliteľný vysoký tlak s max. 690 bar alebo vysoký výtoku 297 ml/min Trojcestné plnenie: možnosť použitia ... |