HiKOKI KC18DRBLWDZ
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
HIKOKI SADA AKU NÁRADIA KC18DRBLWDZ 18V / 5,0Ah
Sada aku náradia HITACHI KC18DRBLWDZ obsahuje: DS18DBSL - Aku vŕtací skrutkovač 18 V / 70 Nm DH18DBL - Aku vŕtacie kladivo 18 V / 207 Nm Batérie BSL1850, 5,0Ah - 2ks Nabíjačka UC18YFSL HITBOX