Hikoki CJ18DAW4Z
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Hikoki CJ18DAW4Z
Hikoki CJ18DAW4Z
3 464 - 3 755 Sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
HiKOKI CJ18DAW4Z AKU Priamočiara píla 18V, (bez batérie a nabíjačky)
• Vyššia rýchlosť rezania• Hladké rovné a zakrivené rezy• Výmena pílového plátku bez náradia• Kompaktný dizajn• LED svetlo• Funkcia odfukovania• 4-stupňová orbitálna akciaTechnické parametre:• Napätie: 18 V• Drevo: 135 mm• Mäkká oceľ: 10 mm• Minimálny polomer rezu: 25 mm• Základný uhol sklonu: 45° v...
Obchod overený zákazníkmi
14533 recenzií
3 465 Sk
StavbaEU.sk
HIKOKI AKU PRIAMOČIARA PÍLA CJ18DAW4Z bez batérie a nabíjačky
Drevo: 135 mm Mäkká oceľ: 10 mm Minimálny polomer rezu: 25 mm Základný uhol sklonu: 45° vľavo/vpravo Napätie: 18 V Dĺžka pílového plátku: 26 mm Otáčky bez zaťaženia: 0 - 2500 ot./min Celková dĺžka: 266 mm Hmotnosť: 2,5 kg (s batériou BSL1850C) Príslušenstvo: Pílový plátok, šesťhranný 4 mm kľúč, ochr...
Obchod overený zákazníkmi
348 recenzií
PowerTools
HiKOKI - 18V AKU priamočiara píla, bez batérie a nabíjačky CJ18DAW4Z
5095 recenzií
Sanitino.sk