Hikoki DH12DDW4Z
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 1 záznamov (zobrazujem 1 až 1)
Cena vrátane DPH
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH12DDW4Z bez batérie a nabíjačky
Betón: 18 mm Drevo: 18 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 10,8 - 12 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 1,2 J Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 1080 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 800 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 5500 ot./min Miera nárazu pri plnom...