Hikoki DH12DDWHZ
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
HiKOKI DH12DDWHZ Aku vŕtacie kladivo SDS-Plus 1,2J (2x4,0Ah/12V) HitBOX
Obchod overený zákazníkmi
14531 recenzií
5 393 Sk
StavbaEU.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH12DDWHZ 12 V/4,0 Ah
Betón: 18 mm Drevo: 18 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 10,8 - 12 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 1,2 J Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 1080 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 800 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 5500 ot./min Miera nárazu pri plnom...
Obchod overený zákazníkmi
348 recenzií
5 393 Sk
PowerTools
HiKOKI Náradie - 12V AKU vŕtacie kladivo, 2x aku 4,0 Ah Li-Ion, nabíjačka DH12DDWHZ