Hikoki DH18DBLW2Z
Zoradiť výsledky:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 1 záznamov (zobrazujem 1 až 1)
Cena vrátane DPH
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH18DBLW2Z bez batérie a nabíjačky v hitboxeBetón: 26 mm Drevo: 27 mm Oceľ: 13 mm Úchyt: SDS-plus Napätie: 18 V Výstupný výkon: 90 Wh (BSL1850); 54 Wh (BSL1830) Intenzita príklepu: 2,6 J Rýchlosť bez zaťaženia: 0 - 1050 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení: 0 - 3950 ot./min Celková dĺžka: 351 mm Hmotnosť: 3,7 kg Príslušenstvo: Bočná rukov... |