Hikoki DH18DPAW2Z
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Hikoki DH18DPAW2Z
Hikoki DH18DPAW2Z
7 200 - 7 401 Sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Hikoki DH18DPAW2Z
Hikoki DH18DPAW2Z
Aku vŕtacie kladivo SDS-plus, 18V, HitBOX Kompaktné a ľahké aku vŕtacie kladivo SDS-Plus Vysoká rýchlosť vŕtania Bezkefový motor 2 polohy, príklepové vŕtanie a vŕtanie Funkcia RFC Ovládač mäkkého štartu v nízkej polohe Antivibračná rukoväť LED osvetlenie Technické parametre: Uchytenie nástroja: S...
Obchod overený zákazníkmi
5094 recenzií
7 401 Sk
Sanitino.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH18DPAW2Z bez batérie a nabíjačky v hitboxe
Betón: 18 mm Drevo: 18 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 18 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 1,3 J Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 1080 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 800 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 5500 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťaže...