Hikoki DH18DPAW4Z
Našli sme na Heureka.sk
Hikoki DH18DPAW4Z
Hikoki DH18DPAW4Z
6 598 - 7 043 Sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Hikoki DH18DPAW4Z
Hikoki DH18DPAW4Z
Obchod overený zákazníkmi
5095 recenzií
7 043 Sk
Sanitino.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH18DPAW4Z bez batérie a nabíjačky
Betón: 18 mm Drevo: 18 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 18 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 1,3 J Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 1080 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 800 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 5500 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťaže...