Hikoki DH18DPBW4Z
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
HiKOKI DH18DPBW4Z SDS-Plus Aku vŕtacie kladivo, bez akumulátora a nabíjačky
Obchod overený zákazníkmi
14533 recenzií
5 573 Sk
StavbaEU.sk
HiKOKI Náradie - 18V AKU vŕtacie kladivo, bez batérie a nabíjačky DH18DPBW4Z
Obchod overený zákazníkmi
5095 recenzií
5 573 Sk
Sanitino.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH18DPBW4Z bez batérie a nabíjačky
Betón: 18 mm Drevo: 18 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 18 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 1,3 J Typ príklepu: ​Pneumatický Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 1080 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 800 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 5500 ot./min Mi...