Hikoki DH18DPBWPZ
Našli sme na Heureka.sk
Hikoki DH18DPBWPZ
Hikoki DH18DPBWPZ
6 899 - 10 904 Sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
HiKOKI DH18DPBWPZ Aku vŕtacie kladivo SDS-Plus (18V/2x 5,0Ah/1,3J) Kufor
HiKOKI DH18DPBWPZ – Aku vŕtacie kladivo SDS-Plus 18 V / 1,3 J (2× 5,0 Ah) kuforKompaktné aku vŕtacie kladivo SDS-Plus s energiou úderu 1,3 J pre rýchle a presné vŕtanie do betónu, dreva aj kovu.Bezuhlíkový motor zabezpečuje vysoký výkon, menšie opotrebovanie a dlhšiu životnosť náradia.Plynulá regulá...
Obchod overený zákazníkmi
14533 recenzií
10 904 Sk
StavbaEU.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH18DPBWPZ 18 V/5,0 Ah
Betón: 18 mm Drevo: 18 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 18 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 1,3 J ​Typ príklepu: ​Pneumatický Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 1080 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 800 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 5500 ot./min M...
Obchod overený zákazníkmi
348 recenzií
PowerTools