Hikoki DH18DPCW2Z
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
HiKOKI DH18DPCW2Z SDS-plus Aku vŕtacie / sekacie kladivo 18V, bez batérie a nabíjačky
• Ľahké a jednoduché na použitie• Výkon káblového stroja s bezkáblovou flexibilitou• 2-stupňová rýchlosť otáčania• LED svetlo• Funkcia automatického zastavenia• Riadenie reaktívnej silyTechnické parametre:• Napätie: 18 V• Betón: 26 mm• Drevo: 27 mm• Oceľ: 13 mm• Uchytenie: SDS-plus• Intenzita príkle...
Obchod overený zákazníkmi
14533 recenzií
8 104 Sk
StavbaEU.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE/SEKACIE KLADIVO DH18DPCW2Z bez batérie a nabíjačky v hitboxe
Betón: 26 mm Drevo: 27 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 18 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 3,2 J Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 950 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 700 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 4300 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažen...
Obchod overený zákazníkmi
348 recenzií
8 104 Sk
PowerTools