Hikoki DH18DPCW4Z
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 1 záznamov (zobrazujem 1 až 1)
Cena vrátane DPH
HIKOKI AKU VŔTACIE/SEKACIE KLADIVO DH18DPCW4Z bez batérie a nabíjačky
Betón: 26 mm Drevo: 27 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 18 V Uchytenie: SDS-plus Intenzita príklepu: 3,2 J Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 950 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 700 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 4300 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažen...