Hikoki DH36DMAW2Z
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Hikoki DH36DMAW2Z
Hikoki DH36DMAW2Z
12 020 - 17 137 Sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
HiKOKI DH36DMAW2Z Aku kombinované kladivo SDS-Max( 40mm/7.1 J) Multivolt 36V
Obchod overený zákazníkmi
14531 recenzií
12 874 Sk
StavbaEU.sk
Hikoki DH36DMAW2Z
Hikoki DH36DMAW2Z
Bezkartáčové 2-funkčné kladivo SDS MAX 8,5J 36V HiKOKI DH36DMA W2Z BODY Obsah súpravy: - Akumulátorové kladivo SDS MAX 8,5J 36V MultiVolt DH36DMA HiKOKI - Bočná rukoväť - Obmedzovač hĺbky vŕtania - Mazivo 30 g - Prepravná taška Verzia W2Z BODY – bez akumulátorov a nabíjačky v balení, celok sa nach...
Obchod overený zákazníkmi
30271 recenzií
Allegro.sk
HiKOKI Náradie - 36V AKU kombinované kladivo, bez batérie a nabíjačky DH36DMAW2Z
Aku kombinované kladivo SDS-Max Vysoko efektívny bezuhlíkový motor 3 režimy: príklep, neutrálny, rotácia a príklep Batéria multivolt Úchyt SDS Max Rukoväť na obmedzenie vibrácií Veľký spínač Technické parametre: Vŕtací priem. v betóne: 40 mm Korunka: 105 mm Uchytenie: SDS-max Otáčky naprázdno: 26...
Sanitino.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO SDS-MAX DH36DMAW2Z bez batérie a nabíjačky v kufri
Betón: 40 mm Jadrový vrták: 105 mm Uchytenie: SDS-max Napätie: 36 V Intenzita úderu: 7,1 J Rýchlosť bez záťaže: 260 - 590 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení: 1420 - 2860 /min Celková dĺžka: 496 mm Hmotnosť: 7,9 kg Príslušenstvo: Bočná rukoväť, hĺbkomer, mazivo (30 g), kufor
348 recenzií
PowerTools