Hikoki DH36DMAWAZ
Našli sme na Heureka.sk
Hikoki DH36DMAWAZ
Hikoki DH36DMAWAZ
15 033 - 26 338 Sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
HiKOKI DH36DMAWAZ Aku kombinované kladivo SDS-Max (2x4,0Ah/36V) MultiI Volt(36V)+kufor
Obchod overený zákazníkmi
14531 recenzií
20 859 Sk
StavbaEU.sk
HiKOKI Náradie - 36V AKU kombinované kladivo, 2x aku 4,0 Ah Li-Ion, nabíjačka DH36DMAWAZ
Aku kombinované kladivo Vysoko efektívny bezuhlíkový motor Batéria multivolt Úchyt SDS Max Rukoväť na obmedzenie vibrácií Veľký spínač Vlastnosti: Vŕtací priem. v betóne: 40 mm Korunka: 105 mm Uchytenie: SDS-max Otáčky naprázdno: 260 - 590/min. Počet úderov: 1420 - 2860/min. Intenzita úderu: 7,1 ...
Obchod overený zákazníkmi
5094 recenzií
Sanitino.sk
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO SDS-MAX DH36DMAWAZ 36 V/4,0 Ah
Betón: 40 mm Jadrový vrták: 105 mm Uchytenie: SDS-max Napätie: 36 V Intenzita úderu: 7,1 J Rýchlosť bez záťaže: 260 - 590 ot./min Miera nárazu pri plnom zaťažení: 1420 - 2860 /min Celková dĺžka: 496 mm Hmotnosť: 7,9 kg Príslušenstvo: 2x 4,0 Ah Multi Volt batéria BSL36B18, nabíjačka UC18YSL3, bočná r...
348 recenzií
PowerTools