Hikoki DH36DPEWRZ
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 1 záznamov (zobrazujem 1 až 1)
Cena vrátane DPH
HIKOKI AKU VŔTACIE KLADIVO DH36DPEWRZ 36 V/2,5 Ah
Betón: 28 mm Drevo: 32 mm Oceľ: 13 mm Napätie: 36 V Úchyt: SDS-Plus Nárazová energia: 3,2 J Rýchlosť bez záťaže (Normálny režim): 0 - 950 ot./min Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 700 ot./min Rýchlosť pri plnom zaťažení (Normálny režim): 0 - 4300 ot./min Rýchlosť pri plnom zaťažení (Nízky režim...