Hikvision DS-D5C75RB A2L
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
HIKVISION DS-D5C75RB/A2L 75" 4K (Android 14, EDLA) velkoformátový displej dotykovýHIKVISION DS-D5C75RB/A2L 75" 4K (Android 14, EDLA) velkoformátový displej dotykový (DS-D5C75RB/A2L) Model produktu Displej Velikost obrazovky: 75 palců Podsvícení: DLED Pixel Pitch: 0,143 × 0,429 mm Rozlišení: 3840 × 2160 @ 60 Hz Jas: 480 cd/m2 (typ.) Barevná hloubka: 10 bit (8 bit + FRC) Barevný g... |
HIKVISION interaktivní dotykový panel 75", 4K, Android 14, 8GB,128G,480nit,50 points, USB, HDMI, Wifi ,BT DS-D5C75RB/A2LDotykový displej Hikvision, který se popasuje s každou prezentací i konferencí Velkoformátový dotykový displej Hikvision DS-D5C75RB/A2L, který je pro propagaci, prezentace a další firemní činnosti nebo vzdělávání s interaktivními prvky. Obrazovka s úhlopříčkou 75" zprostředkuje kvalitní zobrazení v... |
HIKVISION IFPD HIKVISION interaktivní dotykový panel 75", 4K, Android 14, 8GB,128G,480nit,50 points, USB, HDMI, Wifi ,BT EDLA DS-D5C75RB/A2LDotykový displej Hikvision, který se popasuje s každou prezentací i konferencí Velkoformátový dotykový displej Hikvision DS-D5C75RB/A2L, který je pro propagaci, prezentace a další firemní činnosti nebo vzdělávání s interaktivními prvky. Obrazovka s úhlopříčkou 75" zprostředkuje kvalitní zobrazení v... |
HIKVISION interaktívny dotykový panel 75", 4K, Android 14, 8GB, 128G, 480nit, 50 points, USB, HDMI, Wifi, BT EDLAProfesionálny 75 "interaktívny dotykový panel s UHD 4K rozlíšením a Android 14 systémom. Infračervená dotyková technológia až 50 dotykových bodov, vstavaný procesor Cortex-A76/A55, 8 GB RAM, 128 GB úložiska, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, EDLA certifik. Hikvision DS-D5C75RB/A2L Profesionálny interaktí... |