Honeywell RT10W-L00-17C12S0E
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
Honeywell RT10W-L00-17C12S0E (RT10W-L00-17C12S0E)HONEYWELL RT10W Windows 10in Tablet / 8GB/128GB / WLAN / (RT10W-L00-17C12S0E) Robustní tablet Honeywell RT10W je navržen pro rychlé přijetí uživatelem a optimalizovanou správu zařízení. Ať už jste nadřízeným nebo zaměstnancem dílny, manažerem nebo údržbářem, RT10W je připraven zapadnout do vašeho ka... |
Honeywell RT10W-L00-17C12S0E tablet Intel® Pentium® 128 GB 25,6 cm (10.1") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 10 Čierna (RT10W-L00-17C12S0E)Honeywell RT10W-L00-17C12S0E. Uhlopriečka displeja: 25,6 cm (10.1"), Rozlíšenie displeja: 1920 x 1200 px. Vnútorná kapacita pre ukladanie: 128 GB. Frekvencia procesora: 1,1 GHz, Typ procesoru: Intel® Pentium®, Model procesoru: N4200. Vnútorná pamäť: 8 GB. Rozlíšenie zadnej kamery: 8 MP, Typ zadnej k... |
Honeywell RT10W RT10W-L00-17C12S0E, 2D, SR, USB, BT, Wi-Fi, 10 IoT Enterprise, datový terminálTablet PC, 2D, imager (štandardný rozsah, N6703), 25,7cm (10,1''), Cam (8MP), predná kamera (2MP), jas: 800cd, USB (3.0, typ A, typ C), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, Micro SD-Slot, rozlíšenie: 1920x1200 pixelov, Intel Pentium N4200, 1,1 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, Win 10 IoT Enterprise,... |
Honeywell RT10W, 2D, SR, USB, BT, Wi-Fi, 10 IoT Enterprise RT10W-L00-17C12S0ETablet PC, 2D, snímač (štandardný rozsah, N6703), 25,7cm (10,1''), kamera (8MP), predná kamera (2MP), jas: 800cd, USB (3.0, typ A, typ C), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, Micro SD-Slot, rozlíšenie: 1920x1200 pixelov, Intel Pentium N4200, 1,1 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, Win 10 IoT Enterpri... |