Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Huawei HL1289

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Huawei HL1289

Huawei HL1289

3,49 - 9,90 €
105 - 298 Sk
Nájdených 15 záznamov (zobrazujem 1 až 15)
Cena vrátane DPH
Huawei HL1289

Huawei HL1289

Obchod overený zákazníkmi

334 recenzií

5,94 €
179 Sk

Kryteo.cz

Huawei HL1289 Original Type-C Dátový Kábel USB 3.1 White (Bulk)

Huawei HL1289 Original Type-C Dátový Kábel USB 3.1 White (Bulk)

Huawei nabíjecí a datový kabel z USB konektoru na USB-C s délkou 1m. Podporuje rychlé nabíjení Huawei Quickcharge 2A a Huawei Supercharge 5A. Tělo kabelu je vyrobeno z odolného TPU materiálu pro dlouhou životnost. Vlastnosti - konektory USB na USB-C (Type-C) - délka kabelu 1m - podporuje rychlé nabí...

Obchod overený zákazníkmi

7060 recenzií

5,84 €
176 Sk

MobilPC.sk

Kábel Huawei HL1289, USB-A na USB-C, 5A, 1m, biely (Bulk)

Kábel Huawei HL1289, USB-A na USB-C, 5A, 1m, biely (Bulk)

Vlastnosti: Huawei nabíjací a dátový kábel z USB konektora na USB-C s dĺžkou 1m podporuje rýchle nabíjanie Huawei Quickcharge 2A a Huawei Supercharge 5A telo kábla je vyrobené z odolného TPU materiálu pre dlhú životnosť Špecifikácia: značka: Huawei model: HL1289 typ: nabíjací a dátový kábel farba...

Obchod overený zákazníkmi

9180 recenzií

4,79 €
144 Sk

Smartshop

Huawei HL1289 Original Type-C Dátový Kábel USB 3.1 White (Bulk)

Huawei HL1289 Original Type-C Dátový Kábel USB 3.1 White (Bulk)

Obchod overený zákazníkmi

4295 recenzií

4,50 €
136 Sk

Danimani.sk

Huawei HL1289

Huawei HL1289

Huawei nabíjecí a datový kabel z USB konektoru na USB-C s délkou 1m. Podporuje rychlé nabíjení Huawei Quickcharge 2A a Huawei Supercharge 5A. Tělo kabelu je vyrobeno z odolného TPU materiálu pro dl

35993 recenzií

3,49 €
105 Sk

MegaKnihy.sk

Huawei HL1289 original USB-C dátový kábel 5A 1m White (Bulk balenie)

Huawei HL1289 original USB-C dátový kábel 5A 1m White (Bulk balenie)

Nabíjací a dátový kábel Huawei z konektora USB na USB-C s dĺžkou 1 m. Podporuje Huawei Quickcharge 2A a Huawei Supercharge 5A. Telo kábla je vyrobené z odolného materiálu TPU pre dlhú životnosť. Vlastnosti - konektory USB na USB-C (typ C) - dĺžka kábla 1 m - podporuje Huawei Quickcharge 2A a Huawei ...

Obchod overený zákazníkmi

5533 recenzií

9,90 €
298 Sk

engaro.sk

Dátový kábel Huawei HL1289 Original USB-C 3.1 5A 1m Biely (Bulk)

Dátový kábel Huawei HL1289 Original USB-C 3.1 5A 1m Biely (Bulk)

Dátové a nabíjacie káble sú častokrát skvelým pomocníkom. S dĺžkou 1 m budete môcť pohodlne používať svoj telefón aj počas nabíjania a kábel s konektorom USB-C bude presne sedieť na vaše zariadenie. Vlastnosti Typ kábla: Dátový/Nabíjací Farba: Biela Nezabudnite, že pre plnohodnotnú ochranu mobil...

Obchod overený zákazníkmi

9961 recenzií

9,00 €
271 Sk

mobilonline.sk

Huawei HL1289

Huawei HL1289

Originálny dátový a napájací kábel Huawei HL1289. Originálny značkový kábel Huawei USB-C pre nabíjanie aj prenos dát z vášho telefónu. Kábel je na jednej strane zakončený konektorom USB-C a na druhej strane konektorom USB 3.1. Kábel je prispôsobený ako na nabíjanie pri štandardných prúdoch (2A), ta...

Obchod overený zákazníkmi

6758 recenzií

7,49 €
226 Sk

SUNNYSOFT.sk

Dátový kabel Huawei 5A vysoká rýchlosť USB-C biely dĺžka 1 meter

Dátový kabel Huawei 5A vysoká rýchlosť USB-C biely dĺžka 1 meter

Dátový kábel Huawei Originál Type-C USB 3.1 HL1289 biela farba Ak hľadáte spoľahlivý a vysoko kvalitný dátový kábel pre vaše mobilné zariadenie, potom by ste mali zvážiť dátový kábel Huawei Originál Type-C USB 3.1 HL1289 v bielom prevedení. Tento kábel je navrhnutý tak, aby sa hodil pre akýkoľvek ...

Obchod overený zákazníkmi

2480 recenzií

4,92 €
148 Sk

www.servisnamobil.sk

Huawei HL1289 Original Type-C Dátový kábel USB 3.1 White (Bulk)

Huawei HL1289 Original Type-C Dátový kábel USB 3.1 White (Bulk)

Dĺžka / Lenght: 95cm

Obchod overený zákazníkmi

189 recenzií

6,33 €
191 Sk

MobilySkalka.sk

Originálny dátový kábel Huawei HL1289 USB-C (Type-C) 1 m biely

Originálny dátový kábel Huawei HL1289 USB-C (Type-C) 1 m biely

Originálny dátový kábel Huawei HL1289 USB-C (Type-C) 1 m – biely Popis produktu: Originálny dátový kábel Huawei HL1289 v elegantnej bielej farbe je navrhnutý pre každodenné používanie. S dĺžkou 1 m poskytuje pohodlnú manipuláciu pri nabíjaní aj prenose dát medzi zariadeniami. Špecifikácie - Mode...

Obchod overený zákazníkmi

975 recenzií

9,80 €
295 Sk

ProMobily.sk

Datakábel Huawei HL1289 USB typ C, USB 3.1 biely Originál

Datakábel Huawei HL1289 USB typ C, USB 3.1 biely Originál

Kvalitný a originálny dátový kábel HUAWEI HL1289 / AP71 s konektorom USB-C. Kábel je v bielej farbe. Kábel je vhodný pre nabíjanie alebo prenos údajov. POZOR - Servisné balenie v sáčiku (bulk) - (vďaka redukovaniu prebytočného obalu Vám môžeme ponúknuť lepšiu cenu na tento výrobok) Tento dátový ká...

Obchod overený zákazníkmi

1980 recenzií

7,38 €
222 Sk

gsm-shop.sk

Huawei HL1289 Original USB-C Datový Kabel 5A 1m White (Bulk) 8595642259456

Huawei HL1289 Original USB-C Datový Kabel 5A 1m White (Bulk) 8595642259456

Huawei nabíjecí a datový kabel z USB konektoru na USB-C s délkou 1m. Podporuje rychlé nabíjení Huawei Quickcharge 2A a Huawei Supercharge 5A. Tělo kabelu je vyrobeno z odolného TPU materiálu pro dlouhou životnost.Vlastnosti - konektory USB na USB-C (Type-C) - délka kabelu 1m - podporuje rychlé nabíj...

4,36 €
131 Sk

eMOBILKY.sk

Originálna sieťová nabíjačka Huawei HW-050450E01/00 22,5W 5V/4,5A USB-A (HUAWEI SuperCharge 5A P20 P30 Pro Mate USB C nabíjačka ORIGINÁL)

Originálna sieťová nabíjačka Huawei HW-050450E01/00 22,5W 5V/4,5A USB-A (HUAWEI SuperCharge 5A P20 P30 Pro Mate USB C nabíjačka ORIGINÁL)

Ładowarka Huawei SuperCharge + kabel USB CŁadowarka Huawei SuperCharge + kabel USB-C 5ADziś oferujemy na sprzedaż ładowarkę sieciową do telefonu Huawei.Kolor: biały / white Produkt dedykowany do modelu: z wejściem USB TYP C np. Huawei G9 Plus, Huawei Honor 10, Huawei Honor 8, Huawei Honor 8 Pro, Hua...

20,00 €
603 Sk

www.super-predajca.sk

Originál HUAWEI USB-C kábel HL1289 (AP-71)

Originál HUAWEI USB-C kábel HL1289 (AP-71)

Originálny kábel Huawei s USB-C 3.1 konektorom v dĺžke 1 meter. Kábel slúži na nabíjanie a prenos dát. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhodobé používanie. Značkový kábel je balený ako množstevný produkt, čiže bez papierovej krabičky. Vlastnosti Dĺžka: 1m Typ konektorov: USB...

873 recenzií

5,20 €
157 Sk

Forcell

Nájdených 15 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.