Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
10 213 Sk
Ibiza Sound PORT12UHF MKII 3MIC
11 719 - 12 924 Sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII batériová reprosústava (02-4-2073)
Obchod overený zákazníkmi
766 recenzií
zdomu.sk
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
Obchod overený zákazníkmi
357 recenzií
ePlay
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII batériová reprosústava
344 recenzií
BS ACOUSTIC
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII Najnovšia verzia populárneho 12" prenosného PA systému v novom dizajne a s lepším zvukom. Systém je určený pre mobilné aplikácie v teréne s 12V/4500mAh vstavaným akumulátorom. Obsahuje 1x ručný (863MHz) a 1x náhlavný  (865MHz) bezdrôtový UHF mikrofón s prioritou hlásenia a...
edur.sk
Ibiza Sound PORT12UHF-WH-MKII
Ibiza Sound PORT12UHF-WH-MKII
12" prenosný batériový systém, 350W, určený pre mobilné aplikácie, 2x UHF MIC
142 recenzií
PROAUDIO
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII
Ibiza Sound PORT12UHF-MKII