Ibiza sound PORT15UHF-MKII
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Ibiza sound PORT15UHF-MKII
Ibiza sound PORT15UHF-MKII
12 924 Sk
Ibiza Sound PORT12UHF MKII 3MIC
11 719 - 12 924 Sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII Ibiza batériová reprosústava (02-4-2078)
Obchod overený zákazníkmi
766 recenzií
zdomu.sk
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII 3MIC Ibiza batériová reprosústava (02-4-2107)
Tento 15" aktívny prenosný zvukový systém v dvojpásmovom prevedení vyniká výnimočnou kvalitou zvuku a masívnym výkonom, ktorý zaisťuje kvalitný vstavaný zosilňovač. Je vybavený vstavanou nabíjacou batériou s kapacitou 7200 mAh a výdržou v p...
Obchod overený zákazníkmi
766 recenzií
zdomu.sk
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII 3MIC Ibiza batériová reprosústava
Tento 15" aktívny prenosný zvukový systém v dvojpásmovom prevedení vyniká výnimočnou kvalitou zvuku a masívnym výkonom, ktorý zaisťuje kvalitný vstavaný zosilňovač. Je vybavený vstavanou nabíjacou batériou s kapacitou 7200 mAh a výdržou v prevádzke viac ako 5 hodín, takže nepotrebujete nutne riešiť ...
344 recenzií
BS ACOUSTIC
IBIZA SOUND PORT15UHF-MKII
IBIZA SOUND PORT15UHF-MKII
357 recenzií
ePlay
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII Ibiza batériová reprosústava
344 recenzií
BS ACOUSTIC
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII Najnovšia verzia populárneho 15" prenosného PA systému v novom dizajne a s lepším zvukom. Systém je určený pre mobilné aplikácie v teréne s 12V/7200mAh vstavaným akumulátorom. Obsahuje 1x ručný (863MHz) a 1x náhlavný  (865MHz) bezdrôtový UHF mikrofón s prioritou hlásenia ...
edur.sk
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII
Ibiza Sound PORT15UHF-MKII
15" prenosný batériový systém, 350W, určený pre mobilné aplikácie, 2x UHF MIC