Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mg
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
|
|||
Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mgLiek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká.Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri:akútnej artritíde, vrátane záchvatov dnychronickej artritíde, osobitne reumatoidnej artritíde (chronickej polyartritíde)ankylozujúcej spondylitíde (Morbus Bechterev) a iných zápalových reumatickýc... |
5,19 € |
||
Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mgLiek obsahuje liečivo ibuprofén, čo je protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidné antiflogistikum/analgetikum). Používa sa u dospelých a dospievajúcich od 15 rokov na liečbu príznakov bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde (vrátane záchvatov dny), chronickej artritíde a najmä reumatoidnej ... |
4,21 € |
||
Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mgIbuprofen 400 STADA Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: - akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny - chronickej artritíde, osobitne reumatoidnej artritíde (chronickej polyartritíde) - ankylozujúcej spondylitíde (Morbus Bechte... |
4,60 € |
||
Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mgObsah Ibuprofen 400 STADA na bolesť a zápal 50 tabliet Charakteristika Ibuprofen 400 STADA na bolesť a zápal Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny chronickej artritíde, osobitne reuma... |
4,41 € |
||
Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mgLiek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek, ktorý patrí medzi nesteroidné antiflogistiká/analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu u dospelých a dospievajúcich od 15 rokov pri: akútnej artritíde (náhly zápal kĺbu), vrátane záchvatov dny, chronickej artri... |
4,28 € |
||
Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mgLiek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. |
4,09 € |
||
Ibuprofen 400 Stada tbl.flm.50 x 400 mgLiek obsahuje liečivo ibuprofén, čo je protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidné antiflogistikum/analgetikum). Používa sa u dospelých a dospievajúcich od 15 rokov na liečbu príznakov bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde (vrátane záchvatov dny), chronickej artritíde a najmä reumatoidnej... |
4,63 € |
||
Nájdených 7 výsledkov |