Intel Xeon Gold 6444Y PK8071305121400
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
110 111 - 143 219 Sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Intel Xeon Gold 6444Y 16C/32T 3.60 GHz-4.00 GHz 270 W - PK8071305121400
Počet jadier: 16 Počet vlákien: 32 Frekvencia: 3.60 GHz Max. frekvencia turba: 4.00 GHz Pamäť L3 Cache: 45 MB TDP: 270 W
22 recenzií
110 111 Sk
Supermicro by ANAFRA
Xeon® Gold 6444Y (Tray-Version) (PK8071305121400)
Xeon® Gold 6444Y (Tray-Version) (PK8071305121400) Intel Xeon Gold 6444Y 16C/32T 3.60–4.00GHz 45MB 270W – PK8071305121400 ; Processor series, TypProc 4th Gen Xeon Scalable ; Core count, 16 ; Base Frequency, 3.60