JVD SRP2215.2
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
JVD SRP2215.2
JVD SRP2215.2
393 - 483 Sk
JVD SRP2215.2, 12,5cm
JVD SRP2215.2, 12,5cm
479 Sk
Nájdených 15 záznamov (zobrazujem 1 až 15)
Cena vrátane DPH
Ručkový budík JVD SRP2215.2
Ručkový budík JVD SRP2215.2
72 recenzií
483 Sk
Klenoty Buráň
Ručičkový budík JVD SRP2215.2 – klasický budík s mechanickým zvonením, 12,5 cm
Obchod overený zákazníkmi
972 recenzií
458 Sk
dekoraciedobytu.sk
Budík JVD SRP2215.2 retro
Budík JVD SRP2215.2 retro
Ručičkový batériový retro budík s tichým chodom, osvetlením a mechanickým zvonením
434 Sk
hodinyhodinky.sk
JVD Ručičkový budík s mechanickým zvonením SRP2215.2
Obchod overený zákazníkmi
18246 recenzií
393 Sk
Vivantis.sk
RETRO budík JVD SRP2215.2
RETRO budík JVD SRP2215.2
RETRO budík JVD SRP2215.2 Budík hned na první pohled upoutá především rozměry a tradičním kovovým designem. Zajisté oceníte také plynulý chod strojku. Viac informácií : Šířka: 128.0 mm Hloubka: 54.0 mm
70 recenzií
479 Sk
hodinarik
Hlasivý budík JVD SRP2215.2 Retro Bell Alarm (Hlasivý budík JVD SRP2215.2 Retro Bell Alarm)
1 054 Sk
www.smart-zlavy.sk
Retro Maxishop
BUDZIK FIRMY JVD SRP 2215.2W KOLORZE ZŁOTYMBŁYSZCZĄCYMMECHANIZM KWARCOWY SWEEPZASILANIE BATERYJNE 1 X LR-6PRODUKT BEZ BATERIIPosiadamy baterie w sprzedażyna naszych aukcjachWYMIARY90 X 125 X 55 MMBUDZIK BARDZO CZYTELNYPŁYNNY RUCH SEKUNDNIKAALARMOKRES GWARANCYJNY 2 LATAZAPRASZAMY