KIOXIA EXCERIA 960GB, LTC10Z960GG8
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 21 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
KIOXIA EXCERIA 960GB, LTC10Z960GG8SSD disk Kioxia Exceria 960GB 2,5" Sata Disk SSD KIOXIA Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s Výmena pevného disku (HDD) za SSD by mala byť jednoduchá a nemala by znamenať veľké výdavky. SSD disky zo série EXCERIA SATA dokonale zapadajú do tohto predpokladu. Navrhnuté ako rýchlejšia alternatíva k tradičn... |
KIOXIA EXCERIA 960GB, LTC10Z960GG8KIOXIA LTC10Z960GG8 Kľúčové vlastnosti EXCERIA SATA SSDUpgrade do budúcnosti Kapacita240 GB 480 GB 960 GB Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu(1)555/540 MB/s Maximálna rýchlosť náhodného čítania/zápisu(2)82 000/88 000 IOPS VlastnostiBiCS FLASH™Odolnosť voči nárazom2.5-palcový, 7 mm vysoký f... |
KIOXIA SSD EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-palcový 960GB LTC10Z960GG8 ToshibaKIOXIA SSD EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-palcový 960GB LTC10Z960GG8 Toshiba Formát:2.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:SSD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované |
KIOXIA SSD EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-inch 960GB LTC10Z960GG8KIOXIA LTC10Z960GG8 Kľúčové vlastnosti EXCERIA SATA SSDUpgrade do budúcnosti Kapacita240 GB 480 GB 960 GB Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu(1)555/540 MB/s Maximálna rýchlosť náhodného čítania/zápisu(2)82 000/88 000 IOPS VlastnostiBiCS FLASH™Odolnosť voči nárazom2.5-palcový, 7 mm vysoký f... |
KIOXIA SSD EXCERIA Series SATA 6Gbit/ s 2.5-palcový 960GB LTC10Z960GG8Formát:2.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:SSD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované |
KIOXIA SSD EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-inch 960GB LTC10Z960GG8KIOXIA LTC10Z960GG8 Kľúčové vlastnosti EXCERIA SATA SSD Upgrade do budúcnosti Kapacita 240 GB 480 GB 960 GB Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu(1) 555/540 MB/s Maximálna rýchlosť náhodného čítania/zápisu(2) 82 000/88 000 IOPS Vlastnosti BiCS FLASH™ Odolnosť voči nárazom 2.5-palcový, 7 mm v... |
KIOXIA SSD EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-palcový 960GBKIOXIA LTC10Z960GG8 Kľúčové vlastnosti EXCERIA SATA SSD Upgrade do budúcnosti Kapacita 240 GB 480 GB 960 GB Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu(1) 555/540 MB/s Maximálna rýchlosť náhodného čítania/zápisu(2) 82 000/88 000 IOPS Vlastnosti BiCS FLASH™ Odolnosť voči nárazom 2.5-palcový, 7 mm v... |
KIOXIA EXCERIA 960GB, LTC10Z960GG8Vlastnosti produktov Hard disku: Feature1: ssd Model: Typ pamäte: SSD Formfaktor: 2,5 palca Konektor: SATA 6 GB/s Vybavenie: Kapacita pamäte (GB): 960 Výkon: Sekvenčná rýchlosť čítania (MB/s): 555 Sekvenčná rýchlosť zápisu (MB/s): 540 Všeobecne: Šírka (mm): 69,85 Výška (mm): 7,0 Hĺbka (mm): 100,45 V... |
KIOXIA SSD EXCERIA Series 960GB, SATA III, 2,5", (R:555/W:540MB/s)KIOXIA LTC10Z960GG8 Kľúčové vlastnosti EXCERIA SATA SSD Upgrade do budúcnosti Kapacita 240 GB 480 GB 960 GB Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu(1) 555/540 MB/s Maximálna rýchlosť náhodného čítania/zápisu(2) 82 000/88 000 IOPS Vlastnosti BiCS FLASH™ Odolnosť voči nárazom 2.5-palcový, 7... |
KIOXIA SSD EXCERIA Series 960GB, SATA III, 2,5", (R:555/W:540MB/s) LTC10Z960GG8KIOXIA LTC10Z960GG8 Kľúčové vlastnosti EXCERIA SATA SSD Upgrade do budúcnosti Kapacita 240 GB 480 GB 960 GB Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu(1) 555/540 MB/s Maximálna rýchlosť náhodného čítania/zápisu(2) 82 000/88 000 IOPS Vlastnosti BiCS |
KIOXIA SSD EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-palcový 960GBKIOXIA LTC10Z960GG8 Kľúčové vlastnosti EXCERIA SATA SSDUpgrade do budúcnosti Kapacita240 GB 480 GB 960 GB Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu(1)555/540 MB/s Maximálna rýchlosť náhodného čítania/zápisu(2)82 000/88 000 IOPS VlastnostiBiCS FLASH™Odolnosť voči nárazom2.5-palcový, 7 mm vysoký f... |