Kenwood DPX-5200BT
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Kenwood DPX-5200BT
Kenwood DPX-5200BT
4 790 - 5 689 Sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Kenwood DPX-5200BT
Kenwood DPX-5200BT
Prijímač CD/USB | Bluetooth | Spotify | Amazon Alexa | iPhone/iPod | AUX | 2x RCA preout (2,5 V)
Obchod overený zákazníkmi
1963 recenzií
5 689 Sk
T.S.BOHEMIA a.s.
KENWOOD DPX-5200BT
KENWOOD DPX-5200BT
KENWOOD
Autorádio KENWOOD DPX-5200BT (DPX-5200BT)
Obchod overený zákazníkmi
810 recenzií
BScom s.r.o.
Autorádio s CD KENWOOD DPX-5200BT čierne
Autorádio 2-DIN, 2 din, Celkový výkon: 200 W, Podporované pásma: FM, AM, RDS, 24 predvolieb, LCD displej, Bluetooth, CD mechanika, USB port, AUX vstup, Výstup pre subwoofer, Linkový výstup, Ekvalizér
59747 recenzií
NAY.sk
2DIN autorádio Kenwood DPX-5200BT
ahifi.sk
Kenwood DPX-5200BT
Kenwood DPX-5200BT
HENRY - ITSK
KENWOOD DPX-5200BT
KENWOOD DPX-5200BT
436 recenzií
www.mobilpartner.sk
Kenwood DPX-5200BT
Kenwood DPX-5200BT
Kenwood DPX-5200BT - 2DIN autorádio s CD, USB prehrávačom a podporou Bluetooth • CD/USB/mp3/aac/wma/flac autorádio • 3 riadkový LCD displej • Variabilné podsvietenie • 2x RCA 2.5V • Pripravený pre Spotifi a Amazon Alexa • Výkon 4x50W