Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Kresliaca tabuľka

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Nájdených 595 záznamov (zobrazujem 501 až 520)
Cena vrátane DPH
Petitcollage Magnetická kreslící tabulka vtipné obličeje

Petitcollage Magnetická kreslící tabulka vtipné obličeje

Magnetická kresliaca tabuľka Vtipné, smiešne tváre Táto magnetická kresliaca tabuľka Smiešne tváre je skvelým spôsobom, ako rozvinúť predstavivosť a tvorivosť detí. Súčasťou balenia je magická ceruzka, ktorá je pripevnená k tabuľke povrázkom, čo umožňuje pohodlné kreslenie aj na cestách. Okrem toho ...

1743 recenzií

15,00 €
452 Sk

Originálne hračky

Mattel FP KRESLIACA TABUĽKA ASST hnedá

Mattel FP KRESLIACA TABUĽKA ASST hnedá

9,99 €
301 Sk

INSPIO.SK

2Kids Toys Magnetická kresliaca tabuľka Levíček 2Kids Toys

2Kids Toys Magnetická kresliaca tabuľka Levíček 2Kids Toys

Drevená magnetická tabuľka s motívom leva je zábavnou a zároveň vzdelávacou pomôckou pre malé deti. Pomocou magnetického pera, ktoré je k tabuľke pripevnené šnúrkou, môžu deti kresliť obrázky, tvary alebo písmenká. Súčasťou sú aj štyri pečiatky – kruh, štvorec, trojuholník a päťuholník, vďaka ktorým...

23,63 €
712 Sk

bobenko.sk

Pusher+Interactive Educational Tabuľka 5in1+Walker (Pusher+Interactive Educational Tabuľka 5in1+Walker)

Pusher+Interactive Educational Tabuľka 5in1+Walker (Pusher+Interactive Educational Tabuľka 5in1+Walker)

INTERAKTÍVNE Chodítko TLAČIACA ŽABKA PRE DETI 4v1 !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FAREBNÉ CHODÍTKO + INTERAKTÍVNY PANEL Chodítko , ktoré učí a hrá, deti, ktoré sa plazia alebo robia prvé krôčiky. Ako hrkálka poslúži ružový telefón s klaksónom. Motýľ v hornej časti má pohyblivé krídlo, ktorým sa dieťa môže ...

48,23 €
1 453 Sk

www.skolsky-batoh.sk

Magický tablet KEYROAD A885 2834899

Magický tablet KEYROAD A885 2834899

LCD kresliaca tabuľka s uhlopriečkou 12 palcov ponúka ľahké kreslenie a písanie pomocou priloženého pera. Vytvára jasné a zreteľné obrázky či texty, čo ju robí ideálnou pre všetky vekové kategórie. Vďaka svojej ľahkej a ultra tenkej konštrukcii je ľahko prenosná - perfektný spoločník do školy, na ce...

10,28 €
310 Sk

Klarion.eu

Arto Plejo Mac Toys Kresliaca tabuľka ružová

Arto Plejo Mac Toys Kresliaca tabuľka ružová

Kresliaca tabuľka - tabliet. Priloženou ceruzkou nakresli obrázok na tabuľku a stlačením jedného tlačidla ho zmaž. Tabuľka je v tvare úzkeho tabletu. Je moderná a dizajnová. Má farebný podklad – nakreslené obrázky sú na nej farebné.

91 recenzií

8,35 €
252 Sk

toysshop.cz

Liewood Magnetická tabuľka Annelise Indigo blue - LIEWOOD Magnetická kresliaca tabuľka Annelise Indigo Blue

Liewood Magnetická tabuľka Annelise Indigo blue - LIEWOOD Magnetická kresliaca tabuľka Annelise Indigo Blue

Tvorte bez neporiadku, bavte sa bez obmedzení, to všetko s touto magnetickou kresliacou tabuľou Annelise od Liewood. Podporujte tvorivosť svojich detí kedykoľvek a kdekoľvek! Magnetická tabuľa v modrej farbe je skvelou ekologickou alternatívou k papieru a pastelkám. Stačí použiť magnetické pero a ...

Obchod overený zákazníkmi

3086 recenzií

25,96 €
782 Sk

Bella Rose

Kresliaca tabuľka LCD 10,5

Kresliaca tabuľka LCD 10,5" Baby Mix čierna

Kresliaca tabuľka LCD 10,5" Baby Mix je skvelým pomocníkom pre malých umelcov a školákov.

3341 recenzií

9,80 €
295 Sk

SvetKočíkov.sk

Bambule Kresliaci stolík - 3D - dinosaury

Bambule Kresliaci stolík - 3D - dinosaury

3D kresliaca tabuľa má 4 neónové farby. Obsahuje čistiacu handričku, 4 fixky, 6x obrázok so vzorom (mix dinosaurov), 1x 3D okuliare. 3D efekt je vďaka týmto okuliarom. 3D kresliaca tabuľka ponúka deťom nielen hodiny zábavy, ale aj priestor na rozvoj detskej fantázie a motoriky. Inšpiruje deti, aby...

651 recenzií

15,88 €
478 Sk

MOJA PARTY

Petit Collage Magnetická kresliaca tabuľka divoké zvieratá Petit Collage

Petit Collage Magnetická kresliaca tabuľka divoké zvieratá Petit Collage

Rozmery: 27x19x1 cm Vek: 4+ Materiál: recyklovaný kartón, potlačené rastlinnými atramentami

18,94 €
571 Sk

www.tanzi.sk

2Kids Toys Magnetická kresliaca tabuľka Levíček

2Kids Toys Magnetická kresliaca tabuľka Levíček

Drevená magnetická tabuľka s motívom leva je zábavnou a zároveň vzdelávacou pomôckou pre malé deti. Pomocou magnetického pera, ktoré je k tabuľke pripevnené šnúrkou, môžu deti kresliť obrázky, tvary alebo písmenká. Súčasťou sú aj štyri pečiatky – kruh, štvorec, trojuholník a päťuholník, vďaka ktorým...

5 recenzií

24,02 €
724 Sk

Mamitati.sk

ARTO LCD Kresliaca tabuľka so šablónami

ARTO LCD Kresliaca tabuľka so šablónami

ARTO LCD Kresliaca tabuľka so šablónami je priehľadná LCD tabuľka, ktorá deťom umožňuje kresliť, písať odkazy alebo hrať hry bez nutnosti použitia papiera. Súčasťou balenia bývajú aj šablóny, ktoré sa vkladajú pod priehľadnú plochu a pomáhajú deťom s nácvikom písania, uvoľňovaním ruky, postupným kre...

91 recenzií

15,06 €
454 Sk

toysshop.cz

Tabuľka kresliaca G21 SLONÍK so zvukom

Tabuľka kresliaca G21 SLONÍK so zvukom

Tabuľka kresliace G21 SLŮNĚ so zvukomKresliaca tabuľka G21 v tvare roztomilého sloníka je super darčekom pre vašich najmenších. Kufrík sloníča 2v1 ukrýva po rozložení okrem kresliace tabuľky tiež interaktívne hraciu plochu. Na interaktívnej hracej ploche nájdete obrázky piana, lietadlá, autá, parník...

16,76 €
505 Sk

EuroStore.sk

PLEJO Kresliaca tabuľka ružová

PLEJO Kresliaca tabuľka ružová

Kresliaca tabuľka - tablet

9,99 €
301 Sk

INSPIO.SK

LIEWOOD Magnetický LCD tablet na kreslenie Zora Tuscany Rose

LIEWOOD Magnetický LCD tablet na kreslenie Zora Tuscany Rose

Máte doma malých umelcov? Zaobstarajte im túto špeciálnu stierateľnú tabuľku s LCD displejom, ktorá akoby skutočnému tabletu z oka vypadla. Magnetická tabuľka Zora má dostatočne veľkú kresliacu plochu a je v krásnom odtieni tlmene ružovej farby. Neoddeliteľnou súčasťou je kresliaca ceruzka s kovov...

Obchod overený zákazníkmi

3086 recenzií

31,96 €
963 Sk

Bella Rose

Djeco Magnetická tabuľka s fixkou Vesmír

Djeco Magnetická tabuľka s fixkou Vesmír

Magnetická tabuľka Vesmír je praktická nástenka aj kresliaca plocha v jednom.Má kovový magnetický povrch v pevnom drevenom ráme a vďaka šnúrke na zavesenie sa hodí na stenu do detskej izby, predsiene či kuchyne.Deti na ňu môžu písať a kresliť stierateľnou fixkou a ty si na ňu ľahko pripneš odkazy, r...

54 recenzií

25,10 €
756 Sk

Kideko

DJECO Magnetická tabuľka s fixkou Mačka

DJECO Magnetická tabuľka s fixkou Mačka

Magnetická tabuľka s fixkou Mačka Odkazy, kresby aj fotky na jednom mieste: magnetická tabuľka s mačičkou do detskej izbyMagnetická tabuľka Mačka je šikovná nástenka aj kresliaca plocha v jednom.Má kovový magnetický povrch v pevnom drevenom ráme a vďaka šnúrke na zavesenie si nájde miesto na stene v...

25,15 €
758 Sk

Pán Medvedík

Milin Milin Kresliaca tabuľka lama Pola

Milin Milin Kresliaca tabuľka lama Pola

Pri kreslení na kriedovú tabuľu si dieťa precvičuje šikovnosť svojej ruky, rozvíja svoju kreativitu, učí sa farby a tiež sa učí sústrediť. Podľa priemerného tempa grafomotorického vývoja vo veku od 2,5 do 3 rokov začína dieťa kresliť čiary, cikcaky a čiarky. Potom začne kresliť horizontálne, vertiká...

270 recenzií

20,90 €
630 Sk

DaDaboom

GoGEN Maxipes Fík elektr. tabuľka na kreslenie - ružová

GoGEN Maxipes Fík elektr. tabuľka na kreslenie - ružová

Elektronická kresliaca tabuľka Maxipes Fík, displej 8,5“, 2x stylus v balení, batériová prevádzka

4 recenzií

20,40 €
615 Sk

DataElCom

Magnetická kresliaca tabuľka Ježko Sonic 26,5x25,5 cm

Magnetická kresliaca tabuľka Ježko Sonic 26,5x25,5 cm

55 recenzií

9,70 €
292 Sk

miminka.sk

« Předchozí 124 25 26 27 2830 Další »

Nájdených 595 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.