Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

LS2 FF805 Thunder C

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO RAUTE

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO RAUTE

579,00 €
17 443 Sk
LS2 FF805 THUNDER C GP AERO POLAR

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO POLAR

579,00 €
17 443 Sk
LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER

499,00 - 643,00 €
15 033 - 19 371 Sk
LS2 FF805 Thunder C Racing1

LS2 FF805 Thunder C Racing1

302,40 - 415,00 €
9 110 - 12 502 Sk
Nájdených 295 záznamov (zobrazujem 281 až 295)
Cena vrátane DPH
Prilba na motorku LS2 FF805 Thunder C GP Aero Spoiler M.Čierna M

Prilba na motorku LS2 FF805 Thunder C GP Aero Spoiler M.Čierna M

Karbonová pretekárska a športová prilba s aerodynamickým spojlerom, škrupina kombinujúca uhlíkové a aramidové vlákna, veľké zorné pole a pretekárske plexi s ochranou proti zahmlievaniu, poškriabaniu a UV žiareniu. S antibakteriálnym interiérom zo strieborných vlákien, dvojitým zapínaním na D-krúžky ...

609,80 €
18 371 Sk

morka

LS2 FF805 THUNDER C GP PRO FIM MATT BLACK-06 Veľkosť: M

LS2 FF805 THUNDER C GP PRO FIM MATT BLACK-06 Veľkosť: M

LS2 FF805 Thunder C GP PRO FIM je karbon-arová pretekárska helma so zabudovanými funkciami pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie.Motorkárska helma je vybavená homologací FIM a je ideálna pre závodné a športové ježdění. Je určený pre ty najnáročnejšie jezdce.Prilba na motocykl je integrálneho typu s ka...

816,00 €
24 583 Sk

Moto oblečenie AnilA

Prilba na motorku LS2 FF805 Thunder Gloss Carbon XS

Prilba na motorku LS2 FF805 Thunder Gloss Carbon XS

Karbonová pretekárska a športová prilba s aerodynamickým spojlerom, škrupina kombinujúca uhlíkové a aramidové vlákna, veľké zorné pole a pretekárske plexi s ochranou proti zahmlievaniu, poškriabaniu a UV žiareniu. S antibakteriálnym interiérom zo strieborných vlákien, dvojitým zapínaním na D-krúžky ...

505,70 €
15 235 Sk

morka

LS2 FF805 THUNDER GLOSS CARBON-06 Veľkosť: XS

LS2 FF805 THUNDER GLOSS CARBON-06 Veľkosť: XS

Přilba je vyrobena kombinací 6K carbonu a aramidového vlákna.6K carbon obsahuje 6000 carbonových vláken v jednom prameni.Anti-UV čiré plexi z vysoce odolného polykarbonátu.Plexi je odolné vůči poškrábání a má přípravu pro strhávačky.Součástí balení je Pinlock a tmavě kouřové plexi.Propracovaná účinn...

510,00 €
15 364 Sk

Moto oblečenie AnilA

LS2 FF805 THUNDER C RACING1 MATT H-V YELLOW

LS2 FF805 THUNDER C RACING1 MATT H-V YELLOW

Špičková karbónová helma pre športové motocykle, škrupina z 6K karbónu vystuženého aramidom, plexi v cene (číre), kovový aretačný mechanizmus plexi, rýchle vyberanie lícnic, vyberateľný bradový spojler, antimikrobiálny vyberateľný a prateľný interiér, zapínanie dvojitými

453,42 €
13 660 Sk

Quadlife

LS2 FF805 THUNDER CARBON Gas Veľkosť: M

LS2 FF805 THUNDER CARBON Gas Veľkosť: M

Prilba z karbónovej konštrukcie, kombinujúca ľahkosť a odolnosť.Vnútorná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pre optimálnu absorpciu energie pri nárazoch.K dispozícii s čírym plexi s odolným povrchom proti poškriabaniu a pripraveným pre Pinlock DKS408 (súčasťou balenia).Jednoduchý systém výmeny p...

549,00 €
16 539 Sk

Moto oblečenie AnilA

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá 2XL

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá 2XL

Športová prilba LS2 FF805 Thunder C z karbónového aramidu ponúka maximálnu ochranu, pohodlie a vysokú kvalitu. Vybavená najlepšími technológiami, je ideálna pre náročných jazdcov. LS2 FF805 Thunder C - Špičková Športová Prilba Objavte výnimočnú športovú prilbu LS2 FF805 Thunder C, ktorá posúva latk...

449,90 €
13 554 Sk

morka

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER M.BLACK-06

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER M.BLACK-06

Kód produktu 168058811-MASTER Výrobca LS2 Helmets Váha balenie 1.65 Kg LS2 FF805 Thunder C GP Aero Spoiler Karbonová integrální motocyklová helma LS2 Thunder nabízí výkonné funkce za neuvěřitelnou cenu. Jedna z nejpropracovanějších závodních / sportovních helem současnosti. S karbon-aramidovou sk...

625,00 €
18 829 Sk

Haltex Racing

LS2 FF805 THUNDER GLOSS CARBON-06 Veľkosť: L

LS2 FF805 THUNDER GLOSS CARBON-06 Veľkosť: L

Přilba je vyrobena kombinací 6K carbonu a aramidového vlákna.6K carbon obsahuje 6000 carbonových vláken v jednom prameni.Anti-UV čiré plexi z vysoce odolného polykarbonátu.Plexi je odolné vůči poškrábání a má přípravu pro strhávačky.Součástí balení je Pinlock a tmavě kouřové plexi.Propracovaná účinn...

510,00 €
15 364 Sk

Moto oblečenie AnilA

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá L

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá L

Športová prilba LS2 FF805 Thunder C z karbónového aramidu ponúka maximálnu ochranu, pohodlie a vysokú kvalitu. Vybavená najlepšími technológiami, je ideálna pre náročných jazdcov. LS2 FF805 Thunder C - Špičková Športová Prilba Objavte výnimočnú športovú prilbu LS2 FF805 Thunder C, ktorá posúva latk...

449,90 €
13 554 Sk

morka

Prilba na motorku LS2 FF805 Thunder C GP Pro FIM Matná Čierna S

Prilba na motorku LS2 FF805 Thunder C GP Pro FIM Matná Čierna S

Karbónová pretekárska a športová prilba s homologizáciou FIM, odolná škrupina z uhlíkových a aramidových vlákien, veľké zorné pole, pretekárske plexisklo s úpravou proti zahmlievaniu / poškriabaniu / UV žiareniu, spojler na nose a brade, antibakteriálny interiér zo strieborných vlákien, dvojité zapí...

814,90 €
24 550 Sk

morka

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá M

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá M

Športová prilba LS2 FF805 Thunder C z karbónového aramidu ponúka maximálnu ochranu, pohodlie a vysokú kvalitu. Vybavená najlepšími technológiami, je ideálna pre náročných jazdcov. LS2 FF805 Thunder C - Špičková Športová Prilba Objavte výnimočnú športovú prilbu LS2 FF805 Thunder C, ktorá posúva latk...

449,90 €
13 554 Sk

morka

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá S

LS2 FF805 Thunder C Racing1 Matná Čierna H-V Žltá S

Športová prilba LS2 FF805 Thunder C z karbónového aramidu ponúka maximálnu ochranu, pohodlie a vysokú kvalitu. Vybavená najlepšími technológiami, je ideálna pre náročných jazdcov. LS2 FF805 Thunder C - Špičková Športová Prilba Objavte výnimočnú športovú prilbu LS2 FF805 Thunder C, ktorá posúva latk...

449,90 €
13 554 Sk

morka

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER M.BLACK-06

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER M.BLACK-06

Karbónová závodná a športová prilba s aerodynamickým spojlerom, škrupina z karbón-aramidových vlákien, veľké zorné pole, Anti-fog / Anti-scratch / Anti-UV racingové plexi, nosový a bradový spojler, antimikrobiálny interiér s obsahom strieborného vlákna, zapínanie dvojitými D- krúžky, 1400g, fólia PI...

590,40 €
17 786 Sk

Quadlife

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER M.BLACK-06

LS2 FF805 THUNDER C GP AERO SPOILER M.BLACK-06

LS2 FF805 Thunder C GP Aero je karbón-aramidová závodná helma navrhnutá pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie.Táto moto prilba je určená pre najnáročnejších jazdcov.Je to integrálna prilba s karbón-aramidovou škrupinou 6K, ktorá zaručuje vysokú pevnosť a nízku hmotnosť.Plexi je opticky presné, vyroben...

607,60 €
18 305 Sk

Moto oblečenie AnilA

« Předchozí 111 12 13 14 15

Nájdených 295 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.