Lexar DDR4 8GB 3200MHz CL22 LD4AS008G-B3200GSST
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
DDR 4.... 8GB ..... 3200MHz. CL22 Lexar®, 1,2v sodim (LD4AS008G-B3200GSST)
Obchod overený zákazníkmi
766 recenzií
2 907 Sk
zdomu.sk
Obchod overený zákazníkmi
4068 recenzií
2 875 Sk
Extreme Computers
4207 recenzií
HENRY - ITSK
Pamäť notebooku Lexar DDR4-3200/2666 SODIMM vám umožní prebudiť váš počítač pomocou vylep
AXDATA
Lexar DDR 4.... 8GB ..... 3200MHz. CL22 Lexar®, 1,2v sodim LD4AS008G-B3200GSST
Smart Computer
Pamäť RAM Lexar DDR4 8GB SODIMM 3200MHz, CL22 - Blister balenia Pamäť Lexar pre notebooky vám umožní prebudiť váš počítač upgradom výkonu.
vrabciak.sk
Technické údaje: Množstvo: 1 x 8GB modul Kapacita: DDR4-3200 8GB Typ pamäte: DDR4 Rozhranie: 260 pinov Štandard: JEDEC Rýchlosť: 3200 Mbps CAS latencia: CL22 Napätie: 1,2V Prevádzková teplota: 0°C až 85°C (povrch) Skladovacia teplota: -55°C až 100°C Veľkosť modulu: 69,6 x 30 mm Aplikácia: Laptop
MADER
Operačná pamäť Lexar 8GB DDR4 3200MHz pre notebooky (DDR4 RAM Lexar LD4AS008G-B3200GSST 8GB)
Pamięć RAM DDR4 8 GB 3200 Pamięć do notebooka DDR4 SODIMM 8GB(1*8GB)/3200 CL22 Dane: Rodzaj pamięci: SODIMM DDR4 Całkowita pojemność pamięci: 8 GB Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz Liczba pamięci w zestawie: 1 CAS Latency: CL22 Obsługa ECC: Nie Radiator: Nie Wymiary: 3.7 x 30 x 69.6 mm Waga: 8...