Lexar NS100 512GB, LNS100-512RB
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 18 záznamov (zobrazujem 1 až 18)
Cena vrátane DPH
Lexar NS100 512GB, LNS100-512RBLEXAR 512GB NS100 2.5” SATA III TECHNICKÉ ÚDAJE Farba: sivá Kapacita: 128 GB 256 GB 512 GB 1 TB Rozhranie: 2,5 ”SATA III (6 Gb / s) Rýchlosť: 128 GB - 256 GB - sekvenčné čítanie až 520 MB / s 512 GB - 1 TB - následné čítanie až 550 MB / s Prevádzková teplota: 0 ° C až 70 ° C (32 ° F až 158 ° F) Skl... |
Lexar NS100 512GB, LNS100-512RBVlastnosti produktov Hard disku: Feature1: ssd Model: Typ pamäte: SSD Formfaktor: 2,5 palca Konektor: SATA 6 GB/s Vybavenie: Kapacita pamäte (GB): 512 Výkon: Sekvenčná rýchlosť čítania (MB/s): 550 Všeobecne: Šírka (mm): 100,2 Výška (mm): 7 Hĺbka (mm): 69,85 Váha (g): 34 |
Lexar NS100/512GB/SSD/2.5"/SATA/Šedá/3R LNS100-512RBLexar&NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: 512 GB Rozhranie: SATA III (6Gb/s) Form Factor: 2.5” TBW: 240 TB Rýchlosť čítania: 550 MB/s Rozmery: 69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: 34 g Záruka: 3 roky Stránka výrobcu: https://www.lexar.com/global/products/Lexar-NS100- 2-5%E2%80%9D-SATA-III-6G... |
Lexar NS100/512GB/SSD/2.5''/SATA/Šedá/3R LNS100-512RBLexar ,NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: ,512 GB Rozhraní: ,SATA III (6Gb/s) Form Factor: ,2.5” TBW: ,240 TB Rychlost čtení: ,550 MB/s Rozměry: ,69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: ,34 g Záruka: ,3 roky Stránka výrobce: ,https://www.lexar.com/global/pr... |
Lexar NS100/ 512GB/ SSD/ 2.5"/ SATA/ Šedá/ 3R LNS100-512RBLexar NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: 512 GB Rozhraní: SATA III (6Gb/s) Form Factor: 2.5” TBW: 240 TB Rychlost čtení: 550 MB/s Rozměry: 69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: 34 g 3 : |
Lexar NS100/512GB/SSD/2.5"/SATA/Šedá/3R LNS100-512RBLexar&NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: 512 GB Rozhranie: SATA III (6Gb/s) Form Factor: 2.5” TBW: 240 TB Rýchlosť čítania: 550 MB/s Rozmery: 69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: 34 g Záruka: 3 roky Stránka výrobcu: https://www.lexar.com/global/products/Lexar-NS100- 2-5%E2%80%9D-SATA-III-6Gb-s-SSD/ |
Lexar NS100/512GB/SSD/2.5"/SATA/Šedá/3R LNS100-512RBLexar NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: 512 GB Rozhraní: SATA III (6Gb/s) Form Factor: 2.5” TBW: 240 TB Rychlost čtení: 550 MB/s Rozměry: 69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: 34 g Záruka: 3 roky Stránka výrobce: https://www.lexar.com/global/products/L exar-NS100-2-5%E2%80%9D-SATA-III-6Gb-s-SSD... |
Lexar NS100/512GB/SSD/2.5"/SATA/Šedá/3R (LNS100-512RB)Lexar NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: 512 GB Rozhraní: SATA III (6Gb/s) Form Factor: 2.5” TBW: 240 TB Rychlost čtení: 550 MB/s Rozměry: 69,85 x... |
Lexar NS100/512GB/SSD/2.5''/SATA/Šedá/3R LNS100-512RBLexar ,NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: ,512 GB Rozhraní: ,SATA III (6Gb/s) Form Factor: ,2.5” TBW: ,240 TB Rychlost čtení: ,550 MB/s Rozměry: ,69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: ,34 g Záruka: ,3 roky Stránka výrobce: ,https://www.lexar.com/global/produc ts/Le... |
Lexar 512GB Lexar® NS100 2.5” SATA (6Gb/s) Solid-State Drive, up to 550MB/s Read and 450 MB/s write LNS100-512RBLexar ,NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: ,512 GB Rozhraní: ,SATA III (6Gb/s) Form Factor: ,2.5” TBW: ,240 TB Rychlost čtení: ,550 MB/s Rozměry: ,69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: ,34 g Záruka: ,3 roky Stránka výrobce: ,https://www.lexar.com/global/produc ts/Le... |
512GB Lexar® NS100 2.5” SATA (6Gb/s) Solid-State Drive, up to 550MB/s Read and 450 MB/s write LNS100-512RBZlepšite výkon svojho počítača Zvýšte výkon svojho existujúceho systému s 2,5 “diskom SSD (Lexar® NS100) SATA III (6 Gb / s). Táto ľahká aktualizácia vám dáva výhodu rýchlejšie bootovanie, časy načítania aplikácií a dátové prenosy, vďaka ktorým sa váš starý počítač zmení z dinosaura na dynamo ... |
LEXAR Lexar NS100 512 GB 2.5" Serial ATA III (LNS100-512RB)Lexar NS100. Kapacita disku SSD: 512 GB, Formát SSD: 2.5", Rýchlosť čítania: 550 MB/s, Komponent pre: PC/Laptop |
Lexar NS100/512GB/SSD/2.5''/SATA/Šedá/3RLexar NS100 2.5” SATA III (6Gb/s) SSD Kapacita: 512 GB Rozhraní: SATA III (6Gb/s) Form Factor: 2.5” TBW: 240 TB Rychlost čtení: 550 MB/s Rozměry: 69,85 x 100,2 x 7 mm Váha: 34 g Záruka: 3 roky Stránka výrobce: Kód produktu: 20521122 Part no.: LNS100-512RB EAN: 843367116201 |
Lexar 512GB NS100 2.5" SATA (6Gb/s) Solid-State Drive, up to 550MB/s R/ 450 MB/s W LNS100-512RBZlepšite výkon svojho počítača Zvýšte výkon svojho existujúceho systému s 2,5 “diskom SSD (Lexar® NS100) SATA III (6 Gb / s). Táto ľahká aktualizácia vám dáva výhodu rýchlejšie bootovanie, časy načítania aplikácií a dátové prenosy, vďaka ktorým sa váš starý počítač zmení z dinosaura na dynamo s... |
Lexar NS100 512GB, LNS100-512RBLexar® NS100 2.5" SATA III (6 Gb/s) SSD Rýchlosť čítania až 550 Mbps Ušetrite čas a zvýšte výkon Odolný proti nárazom a vibráciám Energeticky nenáročný Vylepšite výkon svojho existujúceho systému pomocou 2,5" … |