MHPower MP-2100-48 48V 230V 2100W, čistý sinus
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
MHPower MP-2100-48 48V/230V, 2100W, čistý sinus MP-2100-48
Obchod overený zákazníkmi
5503 recenzií
7 093 Sk
Penta SK s.r.o.
Napěťový měnič MHPower MP-2100-48 48V/230V, 2100W, čistý sinus
50 recenzií
6 916 Sk
LEDveci.sk
Obchod overený zákazníkmi
16 recenzií
jirno.cz
Napäťový menič MHPower MP-2100-48 48V/230V, 2100W, čistý sínus
Nízkofrekvenčný menič napätia, čistá výstupná sínusoida, výkon až 2100 W (3000 VA), toroidný transformátor, podpora klasických zaplavených, GEL a AGM batérií do kapacity až 200 Ah, ochrana proti preťaženiu, …
4378 recenzií
vrabciak.sk