Omnitronic MES-15BT2
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Omnitronic MES-15BT2
Omnitronic MES-15BT2
11 719 - 11 734 Sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Omnitronic MES-15BT2, mobilní 15
Omnitronic MES-15BT2, mobilní 15" zvukový systém, MP3/BT/USB/2x UHF
Přenosný PA systém pro mobilní použití. Ideální pro bezdrátové aplikace nezávislé na síti, např. na prodejních akcích, přednáškách a posilovnách. 3-kanálový mixer (45 W RMS) a 2-pásmový reproduktorový systém s 38 cm wooferem (15 "). Lehká černá plastová skříňka s kovovou mřížkou a rukojeti, příruba ...
17 recenzií
11 734 Sk
Shop HDT
Omnitronic MES-15BT2 mobilné PA reproduktory 38 cm 15 palca 230 V, napájanie z akumulátora 1 ks; 20000549
Omnitronic MES-15BT2 mobilné PA reproduktory 38 cm 15 palca 230 V, napájanie z akumulátora 1 ks
Obchod overený zákazníkmi
2258 recenzií
Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.
Omnitronic MES-15BT2 mobilní PA reproduktor 38 cm 15 palec 230 V, napájeno akumulátorem 1 ks
OMNITRONIC SÉRIE MESZcela samostatné řešení - akumulátory pro nezávislé na místěMobilní PA systémy série Omnitronic MES přinášejí was všemMobilní zvuk potřebuje: 45-kanálový Powermixer s 3 W RMS přicházíDvoucestným reproduktorovým systémem s 15“ a 12“ subwooferem (v závislosti na případu)Model) spol...