Onkyo TX-NR6100
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 21 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Onkyo TX-NR6100Klíčové vlastnosti Onkyo TX-NR6100 - Elegantní provedení pro vyznavače nadčasovosti - 7.2kanálové provedení s výkonem 100 W na kanál - Multiroom technologie DTS Play-Fi - Bluetooth a WiFi bezdrátové připojení, AirPlay 2 - Podpora služeb Spotify, TIDAL, TuneIn a Deezer - Vestavěný Chromecast, F... |
Onkyo TX-NR6100 7.2-Channel AV Receiver Black TXNR6100M2BMMP |
Onkyo TX-NR6100Onkyo TX-NR6100M2BMMP (TX-NR6100M2BMMP) Onkyo TX-NR6100M2BMMP Výkon zesilovače: 175 W/kanál (6 ?, 1 kHz, 10 % THD, 1 kanál aktivní) 165 W/kanál (6 ?, 1 kHz, 1 % THD, 1 kanál aktivní, IEC) THX Certified Select Onkyo Dynamická Audio Amplifikace (DAA) Diskrétní dvoustupňová zesilovačová konstrukce bez... |
Onkyo TX-NR6100 + 5.0 set Klipsch R-800FOnkyo TX-NR6100 THX® Certified Select™ cinema reference sound podpora 5.2.2 kanálový Dolby Atmos® a DTS:X® playback výkon 165 W na kanál (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 Channel Driven, IEC) výkon 175 W na kanál(6 Ω, 1 kHz, 10% THD, 1 Channel Driven, IEC) 2 zóny FM rádio aj DAB, DAB+ HDMI® 6 vstupov z toho 3... |
Onkyo TX-NR6100Onkyo TX-NR6100 THX® Certified Select™ cinema reference sound podpora 5.2.2 kanálový Dolby Atmos® a DTS:X® playback výkon 165 W na kanál (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 Channel Driven, IEC) výkon 175 W na kanál(6 Ω, 1 kHz, 10% THD, 1 Channel Driven, IEC) 2 zóny FM rádio aj DAB, DAB+ HDMI® 6 vstupov z toho 3... |
Onkyo TX-NR6100 čierny7.2, 165W/ch, HDMI ( 7 in, 2 out), DAB, BT, Wi-Fi, AirPlay2, Phono vstup, VLSC, THX select Onkyo TX-NR6100 - AV prijímač 7.2 s výkonom 7 x 165W (6Ω). THX® Certified Select™ HDMI 7 x vstup, 2 x výstup (8K/60p / HDR10 + / HLG / Dolby Vision / HDCP 2.3). Bluetooth ( RX + TX ). Wi-Fi (Chromecast, DTS Pl... |
Onkyo TX-NR6100 - černá7.2 kanálový síťový AV receiver s výkonem 175 W / 4 Ω na kanál, podpora videa 8K / 60p HDR10+, Dolby Vision. Certifikace THX®, Dolby Atmos 5.2.2, DTS:X. Automatická kabrace nastavení podle akustiky místnosti AccuEQ. Podpora oblíbených hudebních služeb, internetových rádií, podpora AirPlay2 a Chromec... |