Onkyo TX-NR7100
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100
27 939 - 33 407 Sk
Nájdených 17 záznamov (zobrazujem 1 až 17)
Cena vrátane DPH
AV Receiver Onkyo TX-NR7100
AV Receiver Onkyo TX-NR7100
AV Receiver Onkyo TX-NR7100 Pro stálé zákazníky cena dohodou 9.2 kanálový AV receiver , 170W/k/6Ω/1%THD, THX certifikace, HDMI (7/2; 8K/60p, HDCP2.3, HDR10+, eARC), obousměrné bluetooth ,WiFi Quad-core SoC procesor, SMART AV (AirPlay2, Chromecast, Spotify, TIDAL, TuneIn, SONOS),  Dolby Atmos 5...
Obchod overený zákazníkmi
76 recenzií
32 483 Sk
MusicRecords
AV receiver Onkyo TX-NR7100 9.2 čierny
Obchod overený zákazníkmi
30271 recenzií
Allegro.sk
AV Receiver Onkyo TX-NR7100 DAB čierny
AV receiver • 9.2-kanálový • výkon 170 W • Dolby Atmos • Dirac Live Room Correctio • Wi-Fi • Bluetooth • USB 2.0 • podpora až 8K rozlíšenie • HDMI eARC • aplikácia pre Android a iOS
59738 recenzií
NAY.sk
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100
10 recenzií
HifiObchod.sk
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100
9.2 kanaacute;lovyacute; AV receiver, 170W/k/6Omega;/1% THD, THX certifikaacute;cia, HDMI (7/2; 8K/60p, HDCP2.3, HDR10+, eARC), obojsmerneacute; bluetooth, WiFi Quad-core SoC procesor, SMART AV ( AirPlay2, Chromecast, Spotify, TIDAL, TuneIn, SONOS), Dolby Atmos 5.2.4/DTS:X, 192kHz/24bit DAC prevodni...
Techhouse
ONKYO TX-NR7100
ONKYO TX-NR7100
200 recenzií
audio.sk
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100
L-E.SK
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100
869 recenzií
Trinásty.sk
Onkyo TX-NR7100 čierny
Onkyo TX-NR7100 čierny
9.2, 170 W/ch, KLIPSCH mode, BT, Wi-Fi, Phono vstup, THX Select, IMAX THX® Certified Vyberte zvuk ako v kine THX Certified Select zaručuje rovnakú referenčnú hlasitosť a kvalitu zvuku ako komerčné kino v miestnostiach, kde je vzdialenosť medzi plátnom a sedadlom asi 3,5 m. Prijímače s certifikáciou...
Elektro fresh
Onkyo TX-RZ50
Onkyo TX-RZ50
Gramofony-platne.sk
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100
383 recenzií
LepšíZvuk
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX-NR7100 9.2 kanálový  výkon 220W na kanál (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 Channel Driven, IEC) výkon 100 W/Ch (8 ohms, 20 Hz–20 kHz, 0.08% THD, 2-ch driven, FTC) 3 zóny FM rádio aj DAB, DAB+ HDMI® 6 vstupov z toho 3 HDMI 2.1, / Main Out, a Sub Out*2 podpora 8K/60 Hz, HDR10+, HLG, Dolby Vision™, BT.2...
129 recenzií
hifiGURU
Onkyo TX-NR7100 black
Onkyo TX-NR7100 black
150 recenzií
PLAY Electronics
Onkyo TX-NR6100
Onkyo TX-NR6100
Gramofony-platne.sk
Onkyo TX-NR7100 - černá
Onkyo TX-NR7100 - černá
9.2 kanálový síťový AV receiver s výkonem 185 W / 6 Ω na kanál, podpora videa 8K / 60p, HDR10+, Dolby Vision. Certifikace THX®, Dolby Atmos 5.2.2, DTS:X. Automatická kalibrace akustiky místnosti Dirac. Podpora oblíbených hudebních služeb, internetových rádií, podpora AirPlay2 a Chromecast. Hi-Res au...