PARTY Light Sound PARTY12RGB
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
PARTY Light&Sound PARTY12RGB
PARTY Light&Sound PARTY12RGB
12" prenosný párty batériový systém s LED osvetlením reproduktora. Obsahuje vstavaný 2,2Ah akumulátor. Obsahuje 1x ručný VHF bezdrôtový mikrofón, 1x MIC vstup (Jack 6,3 mm), 1x AUX vstup (jack 3,5 mm). Má vstavaný MP3 prehrávač s USB konektorom, slotom pre microSD kartu (max 32GB), LED displejom a B...
Obchod overený zákazníkmi
344 recenzií
5 091 Sk
BS ACOUSTIC
PARTY Light&Sound PARTY12RGB PARTY Light&Sound prenosný reproduktor + mikrofón (02-4-2085)
12" prenosný párty batériový systém s LED osvetlením reproduktora. Obsahuje vstavaný 2,2Ah akumulátor. Obsahuje 1x ručný VHF bezdrôtový mikrofón, 1x MIC vstup (Jack 6,3 mm), 1x AUX vstup (jack 3,5 mm). Má vstavaný FM tuner a MP3 prehrávač s...