POWERMAT PM-MI-2400T
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
POWERMAT PM-MI-2400T
POWERMAT PM-MI-2400T
1 175 - 1 235 Sk
Nájdených 11 záznamov (zobrazujem 1 až 11)
Cena vrátane DPH
POWERMAT PM-MI-2400T Stavebné miešadlo 2400 W
1 175 Sk
NARADOVNA.SK
POWERMAT PM-MI-2400T
POWERMAT PM-MI-2400T
Obchod overený zákazníkmi
8012 recenzií
Prevadzkaren.sk
POWERMAT PM-MI-2400T Stavebná miešačka 2400W
14427 recenzií
Kaufland.sk
Elektrické miešadlo PM-MI-2400T
Technické špecifikácie: - Výrobca: POWERMAT - Menovité napätie: 230V~50Hz - Výkon: 2400W - Otáčky: 0-900 ot./min - Typ závitu: M14 - Priemer mixéra: 120 mm - Celková dĺžka mixéra: 590 mm - Trieda ochrany: II - Stupeň krytia: IP20 - Celková hmotnosť: 2,75 kg Vybavenie: - Elektrické miešad...
Tvojbyt.sk
Powermat Powermat Elektrické miešadlo PM-MI-2400T
Technické údaje: - Výrobca: POWERMAT - Menovité napätie: 230V~50Hz - Výkon: 2400W - Otáčky: 0-900 ot/min - Typ závitu: M14 - Priemer miešačky: 120mm - Celková dĺžka miešačky: 590mm - trieda ochrany: II - Stupeň ochrany: IP20 - Hmotnosť brutto: 2,75 kg Vybavenie: - Elektrický miešač PM-MI...
145 recenzií
Fixito.sk
ELEKTRICKÉ MIEŠADLO pre Mált 2400W, 2xMieszalnik
Mieszadło elektryczne 2400W - regulacja obrotów - 2 mieszalniki 120mm POWERMAT PM-MI-2400T > (do mieszania farb, klejów, gipsu, zapraw tynkarskich, zapraw wapiennych, cementowych, żywic epoksydowych, niepalnych chemikaliów itp.) > > Dane techniczne: - Producent: POWERMAT - Napięcie zn...
www.kamenik.sk
Elektrický mixér Powermat PM-MI-2400T
359 recenzií
Naše Náradie
POWERMAT PM-MI-2400T
POWERMAT PM-MI-2400T
domtextilu.sk
POWERMAT PM-MI-2400T
POWERMAT PM-MI-2400T
103 recenzií
www.prehozynapostel.sk
PM-MI-2400T elektrický mixér (Powermat PM0716)
Technické údaje: Výrobca: POWERMAT Menovité napätie: 230V~50Hz Výkon: 2400 W Rýchlosť: 0 – 900 ot./min. Typ vlákna: M14 Priemer mixéra: 120 mm Celková dĺžka mixéra: 590 mm Trieda ochrany: II Stupeň ochrany: IP20 Hrubá hmotnosť: 2,75 kg Vybavenie: Elektrický mixér PM-MI-2400M 2x priemer mixéra 120...
170 recenzií
Sknaradie.eu
Elektrické miešadlo 2400W PM-MI-2400T POWERMAT