POWERMAT PM-MI-2600M -Elektrické miešadlo 2600 W - regulácia otáčok + miešačka 120 mm (na miešanie farieb, lepidiel, sadry, omietkových mált, vápenných, cementových mált, epoxidových živíc, nehorľavých chemikálií atď. ) POWERMAT PM-MI-2600TECHNICKÉ ÚDAJE: - Výrobca: POWERMAT - Nominálne napätie: 230 V~50 Hz - Výkon: 2... |
Powermat Elektrické miešadlo 2600 W PM-MI-2600Miešadlo si vďaka vysokému výkonu ľahko poradí so všetkými druhmi stavebných materiálov, ako je malta, betón, sadra, náterové hmoty, lepidlá a podobne. Skvele ho využijú nielen bežní hobby užívatelia, ale aj remeselníci z radov obkladačov, podlahárov, maliarov alebo murárov. Miešadlo má veľmi príje... |
Powermat Powermat Elektrické miešadlo PM-MI-2600TECHNICKÉ ÚDAJE: - Výrobca: POWERMAT - Menovité napätie: 230V~50Hz - Výkon: 2600W - Otáčky: 0-800 ot/min - Druh závitu: M14 - Priemer miešača: 120mm - Celková dĺžka miešača: 590mm - Ochranná trieda: II - Stupeň ochrany: IP20 - Hrubá hmotnosť: 4,6kg VYBAVENIE: - Elektrický miešač: PM-MI-2... |
Elektrický mixér PM-MI-2600MTECHNICKÉ ÚDAJE: Výrobca: POWERMAT Menovité napätie: 230V ~ 50Hz Výkon: 2600 W Otáčky: 0-800 ot/min Typ závitu: M14 Priemer miešačky: 120 mm Celková dĺžka miešačky: 590 mm Trieda ochrany: II Trieda ochrany: IP20 Hrubá hmotnosť: 4,6 kg POUŽITIE: PM-MI-2600M elektrický mixér 2x Priemer mixéra 120 mm K... |
ELEKTRICKÉ MIEŠADLO NA MALTY, LEPIDLÁ A FARBY 2600WElektrické miešadlo PM-MI-2600 značky POWERMAT 2600 W - regulácia otáčok + miešač 120 mm (na miešanie farieb, lepidiel, sadry, omietkových mált, vápenných, cementových mált, epoxidových živíc, nehorľavých chemikálií atď. )TECHNICKÉ ÚDAJE: - Výrobca: POWERMAT - Nominálne napätie: 230 V~50 Hz - Vý... |
Elektrický mixér Powermat PM-MI-2600M, 2600W, M14Rýchle dodanie - Overené recenzie - Pravidlá vrátenia tovaru - Zákaznícka podpora Elektrický mixér Powermat PM-MI-2600M, 2600W, M14 Elektrická miešačka Powermat PM-MI-2600M je ideálnou voľbou na efektívne miešanie stavebných materiálov. S výkonom 2600 W a robustnou konštrukciou zvládne aj náročné ú... |
Miešadlo elektrické, 2.600W, 0-800 ot./min, 6 stupňov otáčok, PM-MI-2600, POWERMATMiešadlo je nenahraditeľné pri miešaní tekutých a prašných stavebných materiálov. Toto spoľahlivé zariadenie má 6-stupňové riadenie rýchlosti a je ľahko použiteľné. Perfektné na miešanie farieb, lepidiel, sadry, vápenných a cementových mált, epoxidových živíc, nehorľavých chemikálií, malty atď. Ergo... |
Miešadlo na maltu - Elektrické miešadlo pre 2 2600W lepidlo lepidla (Miešadlo na maltu - Elektrické miešadlo pre 2 2600W lepidlo lepidla)Miešadlá na maltu a miešačky. Miešadlá stavebných hmôt a miešačky. Miešadlá stavebných zmesí. Miešače farieb. Miešadlo na lepidlo kleber. Elektrické miešadlo na maltu. Stavebne miesadlo. Miešadlo na lepidlo makita. Profi Murárske miešadlo. Miešadlo na lepidlo protool. Elektricke miesadlo parksideMie... |
Miešadlo na maltu - ELEKTRICKÉ miešadlo na malty na lepidlo 2600W (Miešadlo na maltu - ELEKTRICKÉ miešadlo na malty na lepidlo 2600W)Miešadlá na maltu a miešačky. Miešadlá stavebných hmôt a miešačky. Miešadlá stavebných zmesí. Miešače farieb. Miešadlo na lepidlo kleber. Elektrické miešadlo na maltu. Stavebne miesadlo. Miešadlo na lepidlo makita. Profi Murárske miešadlo. Miešadlo na lepidlo protool. Elektricke miesadlo parksideMie... |
PM-MI-2600 elektrický mixér (Powermat PM0666)TECHNICKÉ ÚDAJE: Výrobca: POWERMAT Menovité napätie: 230V~50Hz Výkon: 2600 W Rýchlosť: 0 – 800 ot./min. Typ vlákna: M14 Priemer mixéra: 120 mm Celková dĺžka mixéra: 590 mm Trieda ochrany: II Stupeň ochrany: IP20 Hrubá hmotnosť: 4,6 kg VYBAVENIE: Elektrický mixér PM-MI-2600 Priemer mixér... |