Panasonic EW-1614-W503
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Panasonic EW-1614-W503
Panasonic EW-1614-W503
2 694 - 4 253 Sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Panasonic EW-1614-W503
Panasonic EW-1614-W503
Irigátor Panasonic EW1614W503 PAN Príkon Napájací zdroj Elektrická sieť Vstupné striedavé napätie 100 - 240 V Hmotnosť a rozmery Hĺbka 140 mm Hmotnosť 998 g Výška 300 mm Šírka 125 mm Údaje o balení Počet hláv 4 hlava/hlavy Technické detaily Frekvencia čerpadla 1900 pulzov/min M...
Obchod overený zákazníkmi
30293 recenzií
2 694 Sk
Allegro.sk
Panasonic EW 1614 W 503 (EW1614W503)
Panasonic EW 1614 W 503 (EW1614W503) Napájení Zásobování energií: Aku baterie Typ baterie / aku: Lithium-Ionen Potřebný počet baterií: 1 Zobrazení stavu baterie: ano Indikátor stavu nabíjení: ano Typ Ústní sprcha Všeobecné Barva: bílá Vybavení- Sprcha do ústní dutiny Nádoba na vodu- objem (l...
Obchod overený zákazníkmi
738 recenzií
sk.ab-com.cz
Panasonic EW 1614 W 503
Panasonic EW 1614 W 503